Kto zostanie Mistrzem Świata PDC? Świąteczna propozycja prosto z Londynu.
Chciałoby się powiedzieć tak niewiele brakowało, było bardzo blisko wygrania czwartego pod rząd singla na darterskich Mistrzostwach Świata, jednak Nathan Aspinall nie był w stanie utrzymać dwu setowej przewagi nad naszym rodakiem Krzyśkiem Ratajski i ostatecznie z 3-1 spotkanie zakończył wynikiem 4-3. Jednak nadal się nie poddaję i korzystając z trzydniowej przerwy w rozgrywkach, a dodatkowo z dość wczesnej fazy turnieju typuję zwycięzcę całej imprezy. Zapraszam do analizy, oraz sobie i Wam życzę zieloności.
Zanim jednak przejdę do analizy i biografii mojego faworyta, chciałbym Wam moi drodzy czytelnicy, pasjonaci darta i tenisa, ale nie tylko, złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji nadchodzący świąt. Drogie “zipy” spędźcie te święta w gronie rodziny, odetchnijcie w domowym zaułku od codziennych problemów, a także sportu który tak kochacie. Każdemu z Nas, jak i samym sportowcom przyda się chwila wytchnienia i refleksji. I w międzyczasie odwiedzania naszego portalu, właśnie do tego zachęcam! Wesołych Świąt i szczęśliwej skuteczności!
Jeśli jeszcze nie masz konta u bukmachera to sprawdź co może przynieść Ci bonus od STS. Jest to aż 1279 PLN dodatkowych środków na grę! W skład promocji od bukmachera wchodzą: 1200 PLN bonusu od depozytu, zakład bez ryzyka w wysokości 30 PLN, 20 PLN za pozytywną weryfikacją w Typomanii oraz freebet w wysokości 29 PLN. Sprawdź STS bonus i nie przegap żadnej promocji!
Załóż konto w STS
1200 PLN od depozytu +30 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet
Przejdź do rejestracji w STS
A teraz już lecimy z tematem.
Przed oczyma mam prawie każde spotkanie tych Mistrzostw, przeglądając ofertę na ogólnego zwycięzcę turnieju widzę MVG 1.8(!) i sobie myślę “bez jaj”. Z jednej strony dominator ostatnich lat i pewnie sam bym na niego stawiał, ale… W tym turnieju nie błyszczy. Poza tym formuła setowa to nie jest jego ulubioną grą, dlatego zdając sobie sprawę z ryzyka szukam dalej, bo w głowie mam mecz Gerwena z Klassenem i średnią 85 na liczniku.
Oglądałem wczoraj na żywo popołudniową sesję i natrafiłem na niesamowite widowisko. Lewis-Webster. Szansa na wyczekiwane od 2016 roku zakończenie lega w dziewięciu rzutach, trzykrotna. Siedem setów, średnie ponad 105 w pojedynczych partiach wszystko czego fan darta może sobie wyobrazić. Po tym spotkaniu stwierdziłem, a może to turnieju życia doświadczonego i obytego na międzynarodowej arenie Lewisa? Jasne jeszcze kilka spotkań do finału, w następnej rundzie czeka już nieobliczalny Van den Bergh, później prawdopodobnie Anderson/Aspinall i w półfinale Gerwen. Analizując kursy, ten 50.0 w stronę Lewisa jest value i właśnie jego zaproponuję za obniżoną do minimum stawkę. Może mały prezent pod choinkę?
Uwaga! Kurs w ciągu jednej nocy spadł z 50.00, na 35.00.
Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!
Dla chętnych krótka biografia Adriana Lewisa, dla reszty typ już podany i kupon na dole. Powodzenia.
Adrian Lewis (ur. 21 stycznia 1985) to angielski zawodowy gracz w rzutki, który obecnie gra w PDC. Lewis jest dwukrotnym mistrzem świata w rzutkach PDC 2011 i 2012. Jego pseudonim to Jackpot, ponieważ niegdyś wygrał 72000 dolarów w Las Vegas.
W początkowej fazie kariery do 2007 roku był protegowanym przez 16-krotnego mistrza świata Phila Taylora, z którym ćwiczył w rodzinnym mieście Stoke-on-Trent. Zadebiutował w telewizji w 2004 roku, mając 19 lat w UK Open. Oprócz dwóch mistrzostw świata Lewis wygrał dwa inne główne turnieje PDC: Mistrzostwa Europy 2013 i UK Open 2014. Jest także czterokrotnym zwycięzcą Pucharu Świata w Rzutkach PDC, grając w parze z Philem Taylorem.
2 lutego 2018 r. Lewis został zawieszony przez PDC po kłótni po zwycięstwie nad Jose Justicią w kwalifikacjach Open UK 1. w 2018 r. Sześć dni później Lewis wydał oświadczenie przepraszające za swoje czyny i ogłosił, że został ukarany grzywną w wysokości 3000 funtów i otrzymał trzymiesięczny zakaz zawieszenia.
W światowym rankingu PDC, Lewis zajął drugie miejsce po pokonaniu Gary’ego Andersona i wygraniu pierwszego finału Mistrzostw Świata. W czasie 12 lat zmagań zarobił 2 500 000 £.
W czasie swojej kariery 14-krotnie rzucał w finałach wielkich imprez.
-World Championship (2–1)
-World Matchplay (0–1)
-World Grand Prix (0–1)
-Premier League (0–1)
-UK Open (1–0)
-The Masters (0–1)
-Players Championship Finals (0–2)
-European Championship (1–2)
-US Open (0–1)