1. AKO i dodatkowy singiel 3.00 na MŚ U20 trafione! Niemcy zaskoczą Finów? Walka o 212 PLN

Hokej na lodzie Niemcy

Lane Hutson i Macklin Celebrini nie zawiedli i ten drugi strzelił swojego pierwszego gola na Mistrzostwach Świata U20, co dał nam dodatkowego trafionego singla na naszej grupie hokejowej. Dzisiaj kolejne emocje przed nami i mam nadzieję, że środa również będzie udana. Omówiłem dwa najwcześniejsze starcia, które odbędą się w Szwecji. Czy mocno ofensywni Niemcy zaskoczą defensywę Finów? Zapraszam do lektury!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3x zakład bez ryzyka do 111 zł  – 100% zwrot na konto główne (do wypłaty BEZ obrotu!)

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

CASHBACK: 3 x 111 zł  - 100% zwrot na konto główne

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Słowacja U20 – Szwajcaria U20: typy i kursy bukmacherskie (27.12.2023)

W mniejszym bądź większym stopniu oglądałem wczoraj wszystkie 4 mecze podczas Mistrzostw Świata U20 w hokeju na lodzie i największe wrażenie zrobiła na mnie reprezentacja Słowacji. Jest to nacja, która do Szwecji przywiozła dosyć doświadczony skład i wielu zawodników brało udział w poprzedniej edycji turnieju. Wtedy chwalono ten zespół za skuteczność w PP i drużyna ta była jedną z najlepszych w tym elemencie hokejowego rzemiosła. To się potwierdziło podczas pierwszego dnia MŚ. Czesi łapali mnóstwo kar, a rywale to wykorzystali. Przede wszystkim podobało mi się wyprowadzenie krążka przez Słowaków na czyste pozycje dla swoich kolegów i tym samym widać, że poczyniono sporo pracy w grze z przewagą zawodnika. Jasne, to był tylko pierwszy mecz, ale można mieć wrażenie, że nasz południowi sąsiedzi mogą stać się czarnym koniem tej edycji Mistrzostw Świata U20. Eksperci typują nawet tę drużynę do strefy medalowej i trzeba potwierdzić swoją formę w kolejnych rywalizacjach. Czy Słowacja sięgnie po kolejny komplet punktów?

MŚ U20: Słowacja vs Szwajcaria

Kto wygra mecz?
Słowacja 63%
Szwajcaria 38%
8+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Słowacja
  • Szwajcaria

 

Szwajcaria nie jest naturalnie wymieniana w gronie drużyn, które zaskoczą na turnieju rozgrywanym w Göteborgu. Jest tutaj kilku ciekawych zawodników jak Miles Mueller, który w sparingach popisywał się świetnym czytaniem gry i zarówno zdobywał gole, jak i tworzył sytuacje dla swoich kolegów. Wielu młodych hokeistów dopiero co rozpoczyna swoją seniorską przygodę i występuje na poziomie krajowej National League i tym samym zbiera doświadczenie potrzebne do rozwoju kariery. Kilku zawodników po raz kolejny weźmie udział w Mistrzostwach Świata U20. Siłą Szwajcarów ma być kolektyw, niemniej jednak nacja ta będzie bardziej walczyła o utrzymanie w elicie, niż o awans do strefy pucharowej. Czy outsider zaskoczy faworyta? Zajrzyj do innych typów na hokej!

Co obstawiać?

Pomimo tego, że Słowacy występują back-to-back to jestem zdania, że nasi sąsiedzi sięgną po zwycięstwo ze Szwajcarami. Zdecydowałem się jednak w swoim stylu nie grać 1X2 a zaproponować gole i pobieram próg 2.5 trafień. Tak jak pisałem wyżej, formalni gospodarze zrobili na mnie ogromne wrażenie i mam nadzieję, że nas dzisiaj nie zawiodą. Jeżeli Suisse będzie łapać kary, to naturalnie są spore szanse na szybkie pokrycie niskiej linii. Nawet bezpośrednie starcia wyraźnie pokazują, że Słowacja regularnie zdobywała minimum 3 trafienia w meczach przeciwko Szwajcarom. Liczę na doświadczenie i zgranie faworytów. Skorzystaj z kodu promocyjnego w TOTALBET!

Słowacja powyżej 2.5 gola
grupa hokejowa

 

Finlandia U20 – Niemcy U20: typy i kursy bukmacherskie (27.12.2023)

Przenosimy się do drugiej rywalizacji dzisiejszego dnia, a więc starcia Finów z Niemcami. Co tutaj dużo kryć, Suomi nie zaskoczyło wczoraj niczym pozytywnym. Jasne, była szansa doskoczyć do Kanady, szczególnie przy stanie 1:2 i należało wtedy mocniej nacisnąć na przeciwników, ale ekipa spod znaku Klonowego Liścia mądrze rozgrywała tamto spotkanie i kontrataki przynosiły odpowiednie skutki. Dodatkowo bramkarz Mathis Rousseau popisywał się świetnymi paradami i nie był to dzień dla Finów. Brakowało takiego błysku szczególnie w PP, ponieważ przewagi często kończyły się nawet brakiem oddania celnego strzału na bramkę przeciwnika. Wiele par oczu będzie skupionych na Konstę Heleniusa, ponieważ zawodnik ten typowany jest na gwiazdę reprezentacji formalnych gospodarzy na tym turnieju, ale oprócz swojego wysokiego icetime (22:11) nie wyróżnił się we wtorek niczym szczególnym. Czy faworyci wywiążą się ze swojej roli?

Niemców typowałem na sensację tego turnieju i oczywiście będzie trudno zameldować się w czołowej czwórce, ale są szanse na awans do fazy pucharowej, wszak Łotwa nie pokazała wczoraj niczego wielkiego. To będzie główny rywal naszych zachodnich sąsiadów w walce o przedłużenie swojego turnieju i o spełnienie marzeń o medalach. Outsider ma swoim składzie zawodników, którzy ogrywają się w na poziomie DEL. Mowa tutaj o takich hokeistach jak Kevin Bicker, Julian Lutz, Veit Oswald, Roman Kechter, Eric Hördler, Moritz Elias, czy też Jakob Weber. Ofensywa wygląda naprawdę bardzo dobrze, brakuje jednak solidnej defensywy i to może zrobić różnicę na juniorskim turnieju. Kibice z Niemiec liczą jednak na swoich liderów i przede wszystkim warto skupić się na grze Oswalda. Ten gracz zbiera w Monachium pozytywne recenzje i na jego barkach będzie spoczywać odpowiedzialność za trafienia i kreowanie szans dla swoich kolegów. Czy formalni goście sprawią niespodziankę? Sprawdź inne typy dnia!

Co obstawiać?

To Finowie będą dominować na tafli, ale mam nadzieję, że ofensywa Niemców da radę i pokusi się przynajmniej o 2 trafienia. Taki będzie też mój typ na ten mecz. Suomi po wczorajszej porażce nie mogą pozwolić sobie na kolejne niepowodzenia, a przed nimi jeszcze przecież starcie z gospodarzami turnieju, a więc Szwedami. Spora motywacja będzie w obozie faworytów, ale czy to przełoży się na łatwy triumf podczas środowego meczu? Wierzę, że outsider powalczy, szczególnie Veit Oswald z Juliane Lutzem powinni być liderami swojej reprezentacji. Kurs jest kuszący i z chęcią go pobieram, bo spodziewam się też zmiany bramkarza u Suomi. Niklas Kokko nie wyglądał zbyt pewnie w spotkaniu z Kanadą.

Niemcy powyżej 1.5 gola
27.12. TOTALBET kupon Hokej

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze