Kto by się spodziewał, że przyjdą takie czasy, w których to tenis stołowy będzie jedną z najciekawszych i najbardziej rozchwytywanych dyscyplin do obstawiania. Wszyscy doskonale wiemy, że w obecnej sytuacji zawieszono rozgrywanie większości lig, przez co oferta bukmacherów została mocno uszczuplona. Na szczęście są jeszcze sporty, które nadal funkcjonują, a jednym z nich jest tzw. ping-pong. Sprawdźmy zatem jak prezentują się oferty bukmacherów oraz typy na tenis stołowy. Zapraszam!

Typy tenis stołowy – czy warto?

W społeczności graczy kluczowe są wydarzenia. Jeżeli nie gra liga hiszpańska, to atrakcyjny staje się ping pong. Nawet w Rosji” – tak o obecnej sytuacji w branży zakładów bukmacherskich wypowiedział się prezes STS, Mateusz Juroszek. Trudno nie zgodzić się z tymi słowami. Wiemy, że żadna z największych światowych lig nie wznowi swojej działalności jeszcze przez względnie długi czas. Dlatego warto poszukać ciekawych alternatyw, a jedną z nich jest omawiany ping-pong.

tenis stołowy

Nie ma co ukrywać, że omawiana dyscyplina sportu nie należy do najczęściej typowanych. Nie zmienia tego fakt, że ta odmiana tenisa ma swoje stałe miejsce w ofercie zakładów bukmacherskich. Na co dzień mamy jednak do czynienia z setkami innych wydarzeń i prawdopodobnie nikt z nas nawet nie patrzył w tę stronę. Obecne wydarzenia spowodowały jednak, że ping-pong stał się dla wielu graczy niezwykle atrakcyjny, ponieważ jest to jedna z niewielu dyscyplin, które można typować. Dzięki tej sytuacji typy tenis stołowy zyskują na zainteresowaniu.

Dlatego bez zawahania powiem, że warto obecnie typować tę dyscyplinę. Wcześniej prawdopodobnie nie zwracałeś uwagi na tenis stołowy lub kojarzył Ci się jedynie z luźną partyjką z kolegą. Obecnie praktycznie nic innego nie ma do obstawiania i to właśnie typy na tenis stołowy mogą Ci przynieść profit.

Gdzie typować tenis stołowy?

Bukmacherzy zdają sobie sprawę z panującej obecnie sytuacji na świecie i w swojej ofercie umieszczają typy na tenis stołowy. Tak jak już wspomniałem, były one dostępne już dużo wcześniej, ale dopiero teraz zyskują na popularności. Większość firm bukmacherskich, posiada ofertę na tenis stołowy, a ja wybrałem dla Ciebie trzy z nich, które wydały mi się najkorzystniejsze.

1. STS – Największy polski bukmacher stara się wykorzystać obecną sytuację i w swojej ofercie umieszcza możliwie jak najwięcej typów na zdarzenia, które są jeszcze rozgrywane. STS wyróżnia się tym, że poza typami na zwycięzców, dostarcza również inne, bardzo interesujące zakłady, które mogą Ci pomóc zawrzeć lepszy kupon. Więcej informacji o aktualnej ofercie bukmachera znajdziesz tutaj –> STS oferta 2020. Link promocyjny to: https://zagranie.com/go/sts, a kod to 1259PLN.

sts typy tenis stołowy

2. ForBET – Kolejny bukmacher na mojej liście posiada w swojej ofercie typy na mecze kobiet, co jest kolejną ciekawą okazją na zbudowanie ciekawego kuponu. Link promocyjny to: http://zagranie.com/go/forbet, a kod to 2120PLN.

forbet typy tenis stołowy

3. Fortuna – O swoich graczach nie zapomina również Fortuna, która tak samo jak wcześniej wspomniana dwójka, posiada typy tenis stołowy w swojej ofercie. Link promocyjny to: https://zagranie.com/go/fortuna, a kod to 1145PLN.

fortuna typy tenis stołowy

Generalnie mogę przyznać, że oferta bukmacherów na mecze ping-ponga jest do siebie bardzo zbliżona, ale całkiem bogata. Przy wyborze „mojej” trójki, kierowałem się bonusami, które możesz wykorzystać po rejestracji z wypisanych kodów oraz tym, że każdy z tych operatorów reaguje na obecne wydarzenia i dostarcza swoim graczom bardzo ciekawe typy, nie tylko te na tenis stołowy. A jeśli szukasz dokładnego porównania to zerknij do naszej zakładki BUKMACHERZY.

Typy tenis stołowy – co wybrać?

Niestety nie jestem w stanie podać Ci jakiegoś „pewniaczka”, ponieważ w żadnym sporcie coś takiego nie istnieje. Mogę jednak wskazać rozgrywki, które będą rozgrywane w ten weekend i są to: rosyjska Liga-Pro, turniej TT Cup, Setka Cup oraz Liga Pro FNTR. Każdy turniej to dziesiątki spotkań do obstawiania oraz szansa na liczne wygrane. Wspomnę tylko, że typy na każde z tych zawodów znajdziesz u bukmacherów, których wcześniej wymieniłem.

Jak obstawiać tenis stołowy – wskazówki

Podobnie jak w przypadku dosłownie każdego sportu, tak i w tenisie stołowym spotkamy kilka wyjątkowych zasadach. Oczywiście jedna i dokładna odpowiedź na pytanie „jak obstawiać tenis stołowy, żeby wygrać?” nie istnieje, ale możemy postarać się ograć bukmachera. Każdy gracz musi sam zapoznać się z tą dyscypliną, ponieważ w obecnej sytuacji jest to jedna z ciekawszych opcji do typowania. Nie wiesz zbyt dużo o tym sporcoe? Spokojnie, specjalnie dla Ciebie przeprowadziłem dokładny research, dzięki czemu natrafiłem na kilka wskazówek, które pomogą Ci typować tenis stołowy:

  • Obecna forma – najważniejszym aspektem jest dyspozycja zawodników, których typujesz. Zarówno zwycięstwa, jak i porażki, są bardzo istotne i powinieneś prześledzić ostatnie mecze graczy, których zamierzasz obstawić.
  • Bukmacherzy popełniają błędy – tenis stołowy jest sportem, który trudno śledzić i pod tym względem nie ma żadnego porównania z topowymi rozgrywkami. Dlatego zwróć uwagę na kursy, które wystawiają bukmacherzy, ponieważ bardzo często są one mocno zawyżone, a to ogromna szansa dla Ciebie.
  • Styl gry zawodnika – atak od razu po serwie, gra na przeczekanie i liczenie na błędy rywala, niesamowity serwis czy walka o każdą piłkę. Każdy zawodnik ma swój styl i warto, żebyś wiedział jaką grę preferuje.
  • Lewa czy prawa? – to, którą ręką gra zawodnik również może mieć wpływ na losy spotkania. Wielu graczy nie potrafi sobie poradzić w sytuacji gdy rywal jest mańkutem.
  • Jeden set nic nie oznacza – nawet gdy jeden zawodnik wygrywa znacząco pierwszego seta, to nie oznacza to, że od razu musisz na niego stawiać. Tenis stołowy to bardzo dynamiczny sport i powinieneś znać umiar w typowaniu.
  • Ranking – warto przed każdym meczem sprawdzić pozycje w rankingu. Oczywiście „tabela nie gra”, ale dzięki niej zdobędziesz więcej informacji o możliwościach obu graczy.

Tenis stołowy nigdy nie był i prawdopodobnie nigdy nie będzie sportem, który będzie budził zainteresowanie wśród typerów. Obecna sytuacja spowodowała jednak, że typy na tenis stołowy są w cenie. Myślę, że po tym artykule wiesz już czy warto typować tę dyscyplinę, jak to robić i gdzie obstawiać. To jak, typy tenis stołowy szansą na profit w trakcie kwarantanny? 🙂

typy tenis stołowy