Wracamy na boiska Ligi Mistrzów. Przed nami spotkanie Liverpoolu z Barceloną, a my sprawdzamy jak wykorzystać kod bonusowy od PZBuk i pierwszy zakład w ofercie tego bukmachera.

Liverpool vs Barcelona – typy i analiza

Pierwsze spotkanie między tymi zespołami znacząco ustawiło nam rywalizację. Barcelona ma zaliczkę z Camp Nou, gdzie wygrali aż 3:0. Taka sytuacja wpływa na położenie Liverpoolu, który musi atakować od początku meczu na Anfield. Sytuacja The Reds skomplikowała się w obliczu kontuzji, które dotknęły tę drużynę.

W rewanżowym spotkaniu na murawie zabraknie Salaha, a także Firmino, czyli dwóch z trzech kluczowych zawodników w ataku The Reds. Ciężko marzyć o odrobieniu strat bez tak ważnych piłkarzy.

Barcelona w pierwszym meczu pokazała, że potrafi się cofnąć, a następnie wyprowadzić kończące uderzenie na szczękę przeciwnika. Liverpool został mocno pobity na Camp Nou, jednak dzielnie walczył przez 90 minuty. Okazji do nokautu nie wykorzystał Demebele w doliczonym czasie gry, jednak ciężko oczekiwać, żeby mieli wrócić w rewanżu.

Ogólnie można się tutaj spodziewać bramki z obu stron, ponieważ Liverpool musi zaatakować, a Barca będzie miała sporo możliwości do kontry.

pzbuk kod bonusowyFaworytem tego meczu są piłkarze The Reds. Kurs na wygraną Liverpoolu wynosi dokładnie 2.15. Dla porównania remis – 3.75, a zwycięstwo gości – 3.05.

Zdarzenia dodatkowe w PZBuk

Jeśli jeszcze nie posiadacie konta u tego bukmachera, to polecamy skorzystać z kodu bonusowego, który gwarantuje dostęp do specjalnej oferty dla naszych czytelników.

Przykładowo w ofercie na to spotkanie znajdziemy zakład, który pozwala na typowanie pierwszej zmiany we wtorkowej rywalizacji. Kursy na oba zespoły są dokładnie takie same, jednak myślę, że pierwszej zmiany (bez wypadków losowych) dokona tutaj Jurgen Klopp, żeby dorzucać kolejne elementy do siły rażenia. Barca w weekend odpoczywała, dlatego Valverde zapewne wystawi żelazną jedenastkę. Dembele, który często wchodzi z ławki doznał kontuzji, co również może mieć wpływ na ten zakład specjalny.

Pierwsza zmiana Liverpool – 1.83

Osobiście spodobał mi się również zakład, w którym obstawiamy, że Liverpool jako przegrywająca drużyna wygra mecz. Barcelona strzelając jednego gola będzie mogła zagrać spokojnie. Czuję, że gospodarze rzucą się do ataku i mogą nadziać się na szybką kontrę gości. Zdarzenie specjalne posiada kurs aż 6.85, co tylko potwierdza wysokie ryzyko.

Przegrywająca drużyna wygra mecz (Liverpool) – 6.85

Interesująco wygląda również typ, że gospodarze będą mieli więcej celnych strzałów w tej rywalizacji. Podopieczni Jurgena Kloppa muszą zaatakować, dlatego nie spodziewam się tutaj innego zakończenia. Barca nastawi się na kontry.

Liverpool (więcej celnych strzałów) – 1.71