Finałowe mecze Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy coraz bliżej. Co za tym idzie, bukmacherzy wychodzą naprzeciw swoim klientom. Tym razem jest to promocja w forBET na europejskie puchary. Obstawiając mecze LM i LE możecie zgarnąć punkty i wygrać nagrody. Pamiętajcie, że rejestrując się u tego bukmachera, otrzymacie ciekawe dodatki. W forBET bonus jest wysoki i dostępny z kodem promocyjnym 2380PLN. Możecie też skorzystać z naszych typów na Ligę Mistrzów i Ligę Europy.

forBET baner europejskie puchary

Europejskie Puchary w forBET – typy na Ligę Mistrzów i Ligę Europy

forBET wyszedł naprzeciwko swoim klientom, z okazji zbliżających się meczów fazy pucharowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Bukmacher zorganizował specjalną promocję, w ramach, której możecie obstawiać mecze europejskich pucharów od 5 do 27 sierpnia. Dzięki temu będziesz mógł zdobywać punkty za:

  • wskazanie zwycięzcy (3 punkty)
  • wytypowanie remisu (5 punktów)
  • wytypowanie dokładnego wyniku (10 punktów)

Jeżeli nie macie pomysłów co obstawić, to polecamy skorzystać z naszych typów na Ligę Mistrzów oraz typów Ligę Europy. Aby wziąć udział w akcji, trzeba spełnić kilka zasad. Kupon musi być zawarty za kwotę z głównego konta, a nie bonusu. Minimalna stawka to 25 złotych, a zakłady systemowe nie biorą udziału w akcji. W ramach jednego meczu można maksymalnie uzyskać 10 punktów, a w przypadku jednego kuponu jest to 100 punktów. 

Warto pamiętać, że żeby kupon został zaliczony do promocji, to wszystkie zdarzenia muszą być rozliczone do 27 sierpnia do godziny 23:59, a zakłady mogą być tylko z europejskich pucharów. Biorąc udział w tej promocji, możecie sugerować się naszymi typami na Ligę Mistrzów i typami na Ligę Europy.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak zgarnąć w forBET bonus ?

W forBET bonus dostępny jest z naszym kodem promocyjnym 2380PLN. Używając go podczas rejestracji, otrzymacie:

  • 2080 złotych od depozytu
  • 100 złotych zakład bez ryzyka
  • 200 złotych na MaxiZysk
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Kwota 2080 złotych od depozytu na pewno robi wrażenie. Jest jedną z najwyższych, dostępnych na rynku u polskich bukmacherów. Oprócz tego warto też bliżej przyjrzeć się grze bez podatku. Przez dwa tygodnie ten płacić za was będzie forBET, więc wasza wygrana będzie automatycznie większa o czternaście procent. W forBET bonus wygląda bardzo przyzwoicie i nie ma trudnych warunków dotyczących obrotu, więc wypłacić pieniądze będziecie mogli bez większych przeszkód.

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze