Jak wykorzystać bonusy bukmacherskie w środę na boiskach LOTTO Ekstraklasy? Warto zwrócić uwagę na spotkanie Pogoni Szczecin z Piastem Gliwice. Sprawdzamy, co proponuje bukmacher LVBET w tej rywalizacji.

Pogoń Szczecin vs Piast Gliwice – typy i kursy główne

Po latach dominacji Legii Warszawa w LOTTO Ekstraklasie pojawia się szansa dla Piasta Gliwice na przełamanie serii Wojskowych. Podopieczni Waldemara Fornalika wygrali w ostatniej kolejce z Jagiellonią. W tym meczu było dosłownie wszystko, a obroniony rzut karny przez Jakuba Szmatułę może okazać się decydujący w kontekście walki o tytuł. Dodatkowo fantastyczną bramkę zdobył Tomasz Jodłowiec. Piast wyraźnie podjął rękawicę, a wszyscy typerzy, którzy zagrali długoterminowy zakład na mistrzostwo tej drużyny będą mogli chłodzić szampany, jeśli Gliwiczanie wygrają w Szczecinie.

Muszą jednak uważać, ponieważ to właśnie Pogoń sprawiła, że zajmują pierwszą pozycję w tabeli. Portowcy urwali punkty Legii, dlatego też nie będzie to łatwe starcie dla piłkarzy Waldemara Fornalika. Faworytem tego spotkania w opinii bukmachera LVBET jest oczywiście Piast.

bonusy bukmacherskie

Zakładam, że wiele osób zdecyduje się na wykorzystanie promocji bukmacherskich w zagraniu na gości. Piast wygrał wszystkie spotkania w grupie mistrzowskiej i znajduje się w wyśmienitej formie. Kilka lat temu byli również bardzo blisko tytułu, jednak ostatecznie zakończyli zmagania na pozycji wicemistrza Polski.

Zdarzenia dodatkowe do wykorzystania bonusów bukmacherskich

Pogoń pokazała w Warszawie, że nie wolno ich lekceważyć. Piast miał również problemy z Jagiellonią i o mały włos nie straciliby punktów z tym rywalem. Obroniony rzut karny w doliczonym czasie gry nie zdarza się często, podobnie jak strzał życia w wykonaniu defensywnego pomocnika. Można spróbować tutaj zakładu na bramkę z obu stron. Portowcy z atutem własnego boiska powinni coś strzelić, a Piast musi wygrać lub liczyć na potknięcie Legii, żeby utrzymać pozycję lidera przed ostatnią kolejką.

BTTS – 1.63

W ostatniej kolejce Piast Gliwice zagra przed własną publicznością z Lechem Poznań. Kibice i piłkarze Kolejorza z pewnością nie mieliby nic przeciwko, żeby mistrzem Polski została drużyna, którą prowadzi Waldemar Fornalik zamiast Legii Warszawa. Można powiedzieć, że spotkanie w Szczecinie będzie dla Piasta meczem o tytuł. Jeśli wygrają, to będą mieli autostradę w kierunku mistrzostwa, a w tym miejscu warto wspomnieć, że przed rokiem w ostatniej kolejce uratowali swój ligowy byt. LOTTO Ekstraklasa jest najbardziej nieprzewidywalną ligą świata – od widma spadku po tytuł.

Ciekawym wyborem do wykorzystania bonusów bukmacherskich jest również zagranie podpórki na gości przy wyniku BTTS. Taki zakład posiada przelicznik na poziomie – 2.4!

X2/BTTS – 2.40