W czwartek reprezentacja Polski wykonała zadanie i pokonała Austrię w delegacji. W niedzielę czeka nas spotkanie z Łotwą na Stadionie Narodowym. W jaki sposób można wykorzystać bonusy bukmacherskie w tym starciu?

Polska vs Łotwa – bonusy bukmacherskie i kursy główne

Reprezentacja Polski rozpoczęła eliminacje Mistrzostw Świata od wygranej 0:1 z Austrią po bramce Krzysztofa Piątka. Aktualnie Biało-Czerwoni plasują się na drugiej pozycji w tabeli, za plecami Macedonii Północnej. W przypadku wysokiego zwycięstwa nad Łotwą mamy szansę wskoczyć na pierwszą pozycję.

Polacy pod wodzą Jerzego Brzęczka rozegrali cztery spotkania domowe i w żadnym z tych meczów nie odnieśli zwycięstwa. Dodatkowo w trzech poprzednich rywalizacjach schodzili z boiska pokonani. Wyjątkiem jest remis z Irlandią we Wrocławiu 1:1.

Łotwa to z pewnością nie jest drużyna, która ma szanse wyjść z grupy i awansować na eliminacje Mistrzostw Europy. Mowa o zespole, który nie wygrał żadnego z poprzednich dziewięciu spotkań. Dodatkowo nie zwyciężyli żadnego z poprzednich 15 meczów na wyjeździe.

Totolotek opinie

Kursy bukmacherskie wyraźnie wskazują, że Polska nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraniem tej rywalizacji. Przelicznik w Totolotku na zwycięstwo Biało-Czerwonych wynosi – 1.08. Remis – 10.25, a triumf gości aż 35.00.

Zdarzenia dodatkowe

Ciekawych promocji od bukmacherów nie brakuje, a w dzisiejszym tekście skoncentrujemy się na propozycjach Totolotka. Gracze mogą skorzystać z ciekawej oferty powitalnej, która składa się z bonusu od depozytu, a także darmowego zakładu. Do wykorzystania tych propozycji konieczne jest zagranie na kuponie przynajmniej jednej pozycji z kursem 2.00. Obie promocje wymagają trzykrotnego obrotu.

Do tej pory oba zespoły na przestrzeni ostatnich lat spotkały się dokładnie dwa razy w Polsce. W obu spotkaniach wpadła dokładnie jedna bramka. Raz wygrali goście, a raz gospodarze. Biało-Czerwoni nie trafili do siatki w dwóch ostatnich meczach domowych. Rywalami podopiecznych Jerzego Brzęczka były zespoły Czech oraz Włoch, jednak można zakładać, że przełamiemy passę negatywnych wyników w starciu z Łotwą. Goście w pierwszym meczu eliminacji Mistrzostw Europy stracili aż trzy bramki. Analizując ofertę handicapów w Totolotku, łatwo zauważyć, że opłacalna oferta zaczyna się od typu: 1H (-2,5) – 1.85. W tym przypadku Biało-Czerwoni muszą wygrać różnicą przynajmniej trzech bramek.

1H (-2,5) – 1.85

W tym meczu warto poszukać zdarzeń dodatkowych, w których kurs całkowity przekracza 2.00, aby wykorzystać bonusy bukmacherskie. Sądzę, że Biało-Czerwoni od początku spotkania rzucą się na swojego rywala. Łotwa w pierwszym meczu eliminacji straciła gola już w 11 minucie z Macedonią. Typując, że do 15 minuty wpadnie bramka w tym spotkaniu można złapać kurs na poziomie – 2.62. Idealna opcja do wykorzystania bonusów bukmacherskich.

Pierwszy gol do 15 minuty – 2.62

Szanse Łotwy na zdobycie gola w tym meczu są minimalne, przynajmniej na podstawie oferty Totolotka. Bukmacher oferuje przelicznik na poziomie 2.75 za bramkę z obu stron. Polska w sześciu z siedmiu rywalizacji pod wodzą Jerzego Brzęczka straciła przynajmniej jednego gola. Wyjątkiem jest spotkanie z Austrią. Łotysze trafili do siatki w dwóch z trzech ostatnich meczów.

BTTS – 2.75

Najważniejszym zadaniem dla Biało-Czerwonych będzie podejście do tego meczu na pełnej motywacji. Nie możemy pozwolić sobie na utratę koncentracji.

Więcej na temat bonusów bukmacherskich dowiecie się pod tym linkiem -> https://zagranie.com/bonusy-bukmacherskie/