fbpx
https://zagranie.com 2018-07-25 13:20:08 2019-03-20 12:08:46

Typy na Ekstraklasę w sezonie 2018/19! Zobacz darmowe typowania

Typowanie ekstraklasy od 1 kolejki aż do jej ostatniego meczu. Typowania ekspertów na polską ligę. Zobacz najnowsze analizy i typy.

Typy Ekstraklasa

Typowanie ekstraklasy to jedno z najcięższych możliwych zadań. Polska liga jest bardzo nieprzewidywalna i wyniki meczów mogą zaskakiwać graczy. Analizy meczowe mogą pomóc w zagraniu najlepszego typu, ale przy tego rodzaju rozgrywkach nigdy nie ma 100% pewności. Grając na polską ekstraklasę polecamy dużą rezerwę finansową i ostrożność. Wyniki są bardzo ciężkie do przewidzenia.

Ekstraklasa typowanie ekspertów

Eksperci w studio telewizyjnym i portalach internetowych prowadzą dywagacje i obszerne analizy. Tak naprawdę żaden z nich nie może być pewny swojego typu. Nasza strona to zbiór najważniejszych informacji na temat danego spotkania ekstraklasy. Zajmujemy się przygotowaniem statystyk na dany mecz polskiej ligi, wyrażamy również swoje opinie na temat danego zdarzenia. Nie zagwarantujemy naszym czytelnikom, że dany typ okaże się trafny. Potrafimy jednak stworzyć merytoryczną analizę, z której wskazujemy swój typ na mecz ekstraklasy.

Jak grać na Ekstraklasę?

Najważniejsze to nie tworzyć akumulatorów, tzn. kuponów zawierających więcej niż trzy pozycje. Zakłady akumulowane w przypadku Ekstraklasy mają najmniejszą szansę powodzenia. W przypadku tych rozgrywek, proponujemy granie singli i double, tzn. kuponów zawierających jedną, maksymalnie dwie pozycje. Obstawianie w systemie 1/x/2 jest bardzo ryzykowne. Grając na polską ekstraklasę należy rozważyć obstawianie handicapów bramkowych, ilości rzutów rożnych, czy granie z podpórką.

Kursy w Ekstraklasie

Kwestia kursów w polskiej ekstraklasie z jednej strony jest bardzo niebezpieczna, a z drugiej pozwala na znaczne podwyższenie ako i zwiększenie wygranej. Na polskim podwórku często odbywają się mecze bez faworyta, przez co kursy są wysokie i często wynoszą powyżej 2.00 na oba zespoły. Jeśli więc mamy zamiar tworzyć kupon akumulowany, to nie polecamy wrzucania zdarzenia z ekstraklasy. Jeśli jednak chcemy zaryzykować singlem lub double płaską stawką i spróbować wyciągnąć większą wygraną to jest to jak najbardziej uzasadnione. Duża część meczy z polskiej ligi wystawionych przez bukmacherów ma wysokie przeliczniki. W roli faworyta najczęściej występuje Legia Warszawa, choć i ona potrafi zawieść.

Kursy Ekstraklasy na II kolejkę w sezonie 18/19

typy ekstraklasa

Jak widać na powyższym zrzucie ekranu kursy na polską Ekstraklasę są bardzo wysokie. W spotkaniu Wisły Kraków z Miedzą Legnica „faworytem” jest Biała Gwiazda po kursie aż 2.10. Drużyną w teoretycznie gorszej sytuacji są piłkarze Legnicy z kursem 3.40. Kolejnym przykładem jest mecz Korony Kielce z Legią Warszawa gdzie faworyta w ogóle nie ma. Kursy są równe 2.60. Według kursów wystawionych przez bukmachera LV BET największe szanse na zwycięstwo w drugiej kolejce ekstraklasy ma Zagłębie Lubin. Stawiając na Miedziowych otrzymamy kurs 1.57.

Analizy meczów Ekstraklasy

Poziom polskiej Ekstraklasy być może pozostawia wiele do życzenia. Jakby jednak nie patrzeć, jest to nasza, rodzima liga. Chcąc, nie chcąc – wszyscy po części się nią interesujemy. Na naszej stronie można znaleźć analizy meczów Ekstraklasy z kolejki na kolejkę. Nie analizujemy wszystkich spotkań, tylko te, o których możemy powiedzieć coś co pomoże ci dokonać odpowiedniego wyboru. Na Zagranie nie stawiamy na ilość tylko jakość. Analizy i typy przedstawiamy nie tylko w formie tekstów, ale również wideo. W Ekstraklasie występuje wielu reprezentantów Polski, takich jak Michał Pazdan, który jest podstawowym piłkarzem naszej kadry. Analizy meczów prowadzimy na podstawie statystyk, własnych informacji i doświadczenia bukmacherskiego. Typy na Ekstraklasę w sezonie 17/18 będą pojawiać się regularnie, z tygodnia na tydzień.

Darmowe typy na Ekstraklasę

Wszystkie typy i analizy związane z Ekstraklasą i pozostałymi ligami w piłce nożnej na naszej stronie są i będą całkowicie darmowe. Korzystając z naszych analiz i typów możesz być pewny, że nie będziesz musiał wpłacać nam pieniędzy w ramach abonamentów typerskich etc.

Ekstraklasa – u jakich bukmacherów?

Typy na Ekstraklasę trzeba później wykorzystać u odpowiedniego bukmachera. Takiego, który proponuje szeroką ofertę i wysokie kursy. Jednym z takich przykładów jest LV BET, który oprócz wyżej wymienionych aspektów dysponuje również wysokim prezentem powitalnym z kodem rejestracyjnym: 1500PLN

LV BET to legalny bukmacher, który na polskim rynku działa od niedawna. Aktywnie angażuje się w działania promocyjne i marketingowe, co jest bardzo korzystne dla graczy. Bukmacher posiada wysokie kursy na polską Ekstraklasę. Typy na naszej stronie będą zamieszczane głównie z kursami z LV BET.

Bonus powitalny LV BET– jest to najwyższy bonus od depozytu na rynku, który może wynieść kwotę aż do 1500 PLN, a do tego gracz dostanie darmowy zakład 20 PLN. W naszym rankingu bukmacherów został umieszczony na drugim miejscu.

Odbierz powitalny aż do 1500 PLN i 20 PLN na darmowy zakład w LV BET

 

Terminarz Ekstraklasy

W sezonie 17/18 tak jak w poprzednim zostanie rozegranych 37. kolejek Ekstraklasy:

Typy ekstraklasa - ramowy terminarz

W 2017 roku zostanie rozegranych 17 kolejek, a kolejne 18 odbędzie się w roku 2018. Podział na grupę mistrzowską i spadkową z pewnością po raz kolejny dostarczy kibicom wielu emocji, a typerom wskazówek dotyczących obstawiania. Typy na Ekstraklasę przez cały sezon będą pojawiały się w zakładce „Ekstraklasa”.

Typy ekstraklasa na sezon 2018/19 – analizy meczów polskiej ligi
9.2 (92.22%) 18 głosów

Ekstraklasa

https://zagranie.com/author/damian-maniecki/ 2019-06-17 08:00:36 2019-06-12 13:24:37
Keanu Reeves poleca grupę Zagranie
WIADOMOŚĆ Z PRZYSZŁOŚCI

W 2077 roku Zagranie ma się nadal dobrze, a typerska grupa ciągle dostarcza więcej typów z analizami (walki robotów to jest coś!) oraz konkursów z fre…

Zobacz wszystkie newsy
Odpowiedzialna gra


Zakłady bukmacherskie to legalna rozrywka. O to, czy będzie bezpieczna, musisz zadbać sam, obstawiając odpowiedzialnie i z pełną świadomością zagrożenia, jakie może nieść ze sobą.

Dowiedz się więcej o odpowiedzialnej grze.

Sponsorzy serwisu