Typujemy nowość: I’m A Celebrity…Get Me Out of Here!

reality show survival programme

Jeśli macie już dość standardowych zakładów bukmacherskich, doradzam zajrzeć w zakładkę wydarzeń specjalnych. Znajdziecie w niej zaskakujące propozycje dotyczące życia gwiazd, popularnych seriali, kultury, plebiscytów oraz topowych programów rozrywkowych. W ofercie legalnego bukmachera PZBuk dostępna jest „świeżynka”! Zainteresowani? W takim razie zapraszam do zapoznania się z poniższym artykułem.

 

Zakłady specjalne na niepospolite wydarzenia rozrywkowe

Zdarza się, że wydarzenia dostępne w ofertach bukmacherskich powielają się ze sobą. Staje się to monotonne dla osób szczególnie zainteresowanych zakładami specjalnymi. Nie da się ukryć, że propozycje rezultatów rozrywkowych nie są tak obszerne, jak np. sportowych. Jednak stanowią świetne urozmaicenie dla graczy i są coraz chętniej wybieraną kategorią na stronach bukmacherskich.

Niektórzy polscy operatorzy starają się podejść konkurencyjnie do zakładki „Rozrywka”. Przełamują standardowe oferty i wychodzą o krok dalej. Z jakiego powodu mają ograniczać swoich klientów i proponować w głównej mierze wydarzenia odbywające się w Polsce? Legalny bukmacher PZBuk jest jednym z podmiotów, który wywraca swoją ofertę do góry nogami i należy przyznać, że wychodzi mu to całkiem nieźle.

W naszym kraju spory procent społeczeństwa interesuje się zagranicznymi produkcjami filmowymi i nie tylko. Stacje telewizyjne umożliwiają również śledzenie kontrowersyjnych programów reality show, które w ostatnim czasie mają niezłe wyniki oglądalności. Jednym z nich jest najnowsza edycja „I’m A Celebrity…Get Me Out of Here!”. Brytyjski program rozrywkowy jest typem „survival reality”, emitowanym na London Weekend Television oraz australijskiej telewizji ITV.

 

Zasady brytyjskiego „survival reality” – poznaj rywalizujące ze sobą gwiazdy

  • USTALONE ZASADYgwiazdy biorące udział w programie są zobowiązane do wskazania wybranej przez siebie fundacji charytatywnej, na którą producenci przekażą darowiznę. Otrzymanie wsparcia finansowego przez instytucję jest ściśle związane ze zwyciężeniem reprezentującej ją osoby publicznej.Wypłacane jest również wynagrodzenie przeznaczone dla gwiazd, aby zrekompensować im ewentualną utratę zarobków podczas pobytu w dżungli. Zbieranie pieniędzy możliwe jest dzięki publiczności, która głosuje na swojego faworyta za pośrednictwem wiadomości SMS. Celebryta, który wytrzyma najdłużej funkcjonując na co dzień z pająkami, wężami i innymi przerażającymi zwierzakami żyjącymi w dżungli, zostanie okrzyknięty mianem Królowej bądź Króla Dżungli.
  • LISTA CELEBRYTÓW – osób biorących udział w programie jest aż 20. Oprócz celebrytów powiązanych z innymi programami rozrywkowymi, możemy oglądać również sportowców, aktorów i prezenterów telewizyjnych. Na liście znajdują się: Caitlyn Jenner, Olivia Attwood, Eyal Booker, Nadine Coyle, Lucy Fallon, Kate Garraway, Alan Halsall, James Haskell, Maura Higgins, Duncan James, Jacqueline Jossa, Chris Kamara, Richard Madeley, Rosie Marcel, Jennifer Metcalfe, Summer Monteys-Fullam, Georgia Steel, Myles Stephenson, Andrew Whyment oraz Ian Wright.Osobowością, która wzbudziła największe zainteresowanie jest Caitlyn Jenner, poprzednio znana jako Bruce Jenner. Dla osób niekojarzących tej osoby, po krótce ją opiszę. Bruce Jenner był znany jako mistrz olimpijski, który związał się z matką słynnych Kardashianek. W trakcie ich małżeństwa postanowił zmienić płeć. Przeszedł szereg profesjonalnych operacji plastycznych i niedawno stał się Caitlyn Jenner. Było to wielkim zdziwieniem zarówno dla rodziny, jak i dla fanów słynnego sportowca. Jednak każdy ma prawo do decydowaniu o swoim życiu. Skoro poczuł się lepiej w kobiecym ciele to nie powinno to wzbudzać ogólnego poruszenia i zbędnych komentarzy. Chyba, że na jego decyzję miał wpływ dominujący charakter Kris Jenner. Kto wie…

Gdzie znaleźć zakłady dotyczące I’m A Celebrity…Get Me Out of Here?

Zakłady specjalne dotyczące kontrowersyjnego programu rozrywkowego, możecie znaleźć w ofercie bukmachera PZBuk. Wystarczy kliknąć w zakładkę „Zakłady specjalne” i odszukać nazwę programu. Aby obstawić wydarzenie, użyj naszego kodu promocyjnego. Dzięki niemu otrzymasz pakiet powitalny dla nowych graczy, który umożliwia uzyskanie dodatkowych środków pieniężnych.
kursy bukmachera pzbuk na zagraniczne programy rozrywkowekursy bukmachera pzbuk na zagraniczne programy rozrywkowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Kliknij w LINK: REJESTRACJA i zapoznaj się z ofertą PZBuk. POWODZENIA! 🙂