W przerwie od sezonu w piłce nożnej, czy innych sportach, warto zainteresować się symulowanymi grami karcianymi. Obstawiać je możesz m.in. w forBET i są dostępne 24/7. Opcji jest sporo, więc warto zainteresować się tym, jak zdobyć bonus w forBET o wartości 25 PLN.

Freebet 25 PLN za gry karciane w forBET!

Gry karciane u bukmacherów stają się coraz popularniejsze, szczególnie w okresie, gdy brakuje meczów w sezonie piłkarskim. Możliwości jest sporo w końcu dostępne są przecież zakłady na pokera, wojnę, czy black jacka. Obstawiać można niemal 24/7, zarówno za małe, jak i duże sumy. Trzeba jednak zaznaczyć, że są to jedynie symulowane gry karciane, więc trzeba po prostu liczyć na szczęście, a trudno tutaj szukać jakichkolwiek analiz i typów. To ma być przede wszystkim dobra zabawa. Jednak nie przeszkadza to w zdobyciu dodatkowo fajnych promocji.

W forBET bonus jest dostępny nie tylko na same gry karciane, ale także za założenie konta z kodem promocyjnym 2480PLN!

gry karciane forbet

Aby wziąć udział w całej akcji, wystarczy, że do niedzieli, 18.07.2021, zagrasz za minimum 60 PLN na gry karciane w forBET. Nie ma żadnych wymagań dotyczących stawki, czy kursu minimalnego. Wystarczy, że po prostu konkretnego dnia zagrasz za co najmniej 60 PLN. Kiedy spełnisz warunki promocji, freebet w wysokości 25 PLN na dowolne rozgrywki pojawi się kolejnego dnia na Twoim koncie. Co ciekawe, za każdy dzień możesz dostać 25 PLN.

Więc łącznie do odebrania jest jeszcze 75 PLN freebetu. Bonusem należy obrócić jednokrotnie (całą kwotą) po kursie minimalnym 2.00. Kurs pojedynczego ze zdarzeń na AKO nie może być mniejszy niż 1.20, a na kuponie muszą być co najmniej trzy typy. Czas na obrót wynosi 48 godzin i to są wszystkie zasady, jakie stawia forBET. Warto jednak pamiętać, że do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, Zakłady Wirtualne oraz Gry Karciane.

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

W forBET bonus dostaniesz także za założenie konta z kodem promocyjnym 2480PLN, który da Ci takie rzeczy, jak:

  • 2080 PLN od depozytu
  • 200 PLN MaxiZysk
  • 200 PLN bez ryzyka
  • 2 tygodnie gry bez podatku

Zaloguj się aby dodawać komentarze