Wczoraj rozpoczęliśmy rewanże 1/8 Ligi Mistrzów, a już dzisiaj zobaczymy kolejne dwa bardzo ciekawe spotkania. Liverpool vs Atletico oraz PSG vs Borussia – będzie się działo! Te spotkania są dla bukmacherów idealną okazją na przygotowanie ciekawych promocji. Tego samego zdania jest STS, który przygotował bardzo interesujący bonus. Wytypuj dwa mecze i zgarnij 10000 PLN! Poznaj szczegóły promocji i dowiedz się co jeszcze może dać Ci STS bonus!

Typuj LM i odbierz 10k bonusu od STS!

Liga Mistrzów wkracza powoli w coraz poważniejszą fazę, a mecze zapowiadają się coraz bardziej emocjonująco. Specjalnie z tej okazji, bukmacher STS przygotował bonus, który daje Ci szanse na zdobycie 10 000 PLN! Co trzeba zrobić, żeby cieszyć się z wygranej? Już tłumaczę!

sts bonus na LM

Twoim zadaniem jest poprawne wytypowaniem dwóch rewanżowych meczów 1/8 finału LM, które odbędą się dzisiejszego wieczora. W grę wchodzą zdarzenia na 1, X lub 2, czyli najprostsze z możliwych zakładów. Swoje typy musisz zawrzeć do 10.03, do godz. 21:00. Stawka Twojego kuponu, na którym znajdą się dokładnie dwa zdarzenia, które pochodzić będą z oferty prematch na Ligę Mistrzów, musi wynosić dokładnie 21 PLN. Jeśli okażesz się ekspertem i Twój zakład okaże się trafiony, to poza wygraną zgarniesz dodatkowo kwotę z puli 10000 PLN, która zostania rozdzielona pomiędzy zwycięzcami! Jeśli okażesz się jedynym szczęśliwcem, to całość trafi na Twoje konto!

Nagroda zostanie wypłacona na konto bonusowe. Obrót bonusem w STS jest trzykrotny, a kurs kuponu nie możesz być niższy niż 1.91. Nagrody zostaną przyznane do końca lutego 2020 roku. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie bukmachera.

Bonus od STS – zakład bez ryzyka do 230 PLN!

Mam nadzieję, że zainteresowałeś się promocja i zawalczysz o 10 000 PLN! Pamiętaj, że ta akcja jest tylko jedną z wielu jaką prowadzi bukmacher STS. Bądź z nami na bieżąco, a nie przegapisz żadnej z nich! A jeśli nie posiadasz jeszcze konta u największego polskiego bukmachera to koniecznie załóż je dzisiaj z kodem promocyjnym: ZAGRANIE!

sts_bez_ryzyka_230_v2

Dzięki niemu otrzymasz możliwość zagrania zakładu bez ryzyka o wartości 230 PLN! Promocja ważna w dniach 09.03.-11.03. Pamiętaj, że jeśli zagrany przez Ciebie kupon okaże się nietrafiony to zwrot nastąpi na konto depozytowe! Oprócz tego możesz zgarnąć 1200 PLN bonusu od depozytu, freebet w wysokości 29 PLN oraz 20 PLN za pozytywną weryfikację w Typomanii. Zainteresowany? Odwiedź naszą zakładkę STS bonus i dowiedz się jeszcze więcej!

Fot. wyróżniające: Stefan Ugljevarevic / Shutterstock.com

Zaloguj się aby dodawać komentarze