Nadchodząca gala KSW 55 zapowiada się niezwykle emocjonująco, głównie ze względu na to, że wystąpi podczas niej Mamed Khalidov. Nic więc dziwnego, iż bukmacherzy prześcigają się w wymyślaniu bonusów na tę okazję. Superbet postanowił zwiększyć kurs na wygraną Khalidova aż do 30.00, a jeżeli nie wiesz co obstawić, to sprawdź nasze typy na KSW

Zgarnij promocje w Superbet i typuj KSW!

Już dzisiaj będzie miała miejsce kolejna gala KSW. Tym razem do ringu wejdzie m.in. Mamed Khalidov, który zmierzy się z Scottem Askhamem. Khalidov jest faworyzowany w tym starciu, jednak Askhama nie powinno się przedwcześnie skreślać, gdyż podczas walki może dojść do różnych rzeczy. Oprócz tej pary podczas KSW 55 wystąpią też inni zawodnicy, w tym Materla oraz Janikowski. Jednak to na pojedynek Mameda, Superbet przygotował ciekawy bonus. 

Borys Mańkowski kontra Mamed Khalidov

Bukmacher postanowił dla swoich nowych klientów zwiększyć kurs na wygraną Mameda Khalidova. Teraz wynosi on 30.00 pod warunkiem, że maksymalna stawka to dziesięć złotych, przy której wygrywa się ponad 280 złotych. Warto jednak pamiętać, iż jest to promocja dla nowych klientów, którzy na swoim PIERWSZYM kuponie zagrali właśnie zwycięstwo Khalidova. Trzeba również wyrazić odpowiednie zgody marketingowe, aby móc wziąć w tym udział. Jeżeli nie jesteście pewni co warto obstawić, to możecie sprawdzić nasze typy na KSW.

Pamiętajcie też, że do wykorzystania podczas KSW są też inne bonusy, a te dostępne w ramach pakietu startowego w Superbet do zgarnięcia są z naszego linku, dzięki któremu otrzymacie:

  • 100 procent do 50 złotych bonusu od depozytu
  • 500 złotych na zakład bez ryzyka
  • 30 złotych darmowy zakład

 

Koszulka Superbet
Koszulka Superbet
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 200 zł od depozytu, 1300 zł bez ryzyka, 34 zł darmowy zakład + 20 zł aplikacja mobilna!

1554 PLN na start w Superbet!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 200 zł, TYDZIEŃ BEZ RYZYKA: do 1300 zł, DARMOWY ZAKŁAD: 34 zł APLIKACJA MOBILNA: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Zaloguj się aby dodawać komentarze