Jeśli jesteś fanem esportu i regularnie go typujesz albo dopiero chcesz zacząć, to warto robić to u bukmachera STS, który prowadzi specjalną akcję rankingową, w której pula nagród wynosi 10000 PLN! Na zwycięzcę czeka aż 2000 PLN w bonusie, więc naprawdę warto spróbować swoich sił. W poniższym artykule poznasz wszystkie szczegóły akcji i dowiesz się czegoś więcej o kodzie promocyjnym w STS: 1299PLN!

Kliknij STS kod promocyjny: 1299PLN, a dowiesz się jak zgarnąć zakład bez ryzyka do 30 PLN ze zwrotem na konto główne i dodatkowe środki na grę! Bonus od depozytu do 1200 PLN, freebet 29 PLN, pewne 20 PLN na sporty wirtualne i 20 PLN  w zakładzie bez ryzyka na BetGames – to wszystko gwarantuje nasz kod promocyjny w STS!

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 130 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1690 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 130 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Typuj esport i zgarnij 2000 PLN!

Bukmacher STS rozpoczął właśnie kolejną akcję rankingową, w której pula nagród wynosi aż 10000 PLN. Lista laureatów, którzy podzielą między sobą nagrodę, składać się będzie ze 100 najlepszych graczy, którzy zgarną bonusy o różnych wartościach. Na zwycięzcę czeka natomiast nagroda główna w postaci 2000 PLN!

Na czym polega ta akcja i jak zdobyć nagrodę? Już tłumaczę! Najpierw pamiętaj o tym, żeby zapisać się do akcji na stronie bukmachera poprzez kliknięcie ‘WEŹ UDZIAŁ’. Następnie musisz obstawiać kupony esportowe w dniach 12.-28.06. Za każdy trafiony kupon, który będzie się składał tylko ze zdarzeń esportowych, a kurs będzie wynosił nie mniej niż 1.85, otrzymasz punkty do rankingu. Liczba punktów za wygrany kupon równa się całkowitej wygranej z kuponu minus stawka.  Jak widzisz zasady są naprawdę proste, a wygrana naprawdę duża!

akcja rankingowa - sts kod promocyjny

Pamiętaj, że jeśli nie masz jeszcze konta w STS, a chcesz wziąć udział w akcji, to możesz je założyć z naszego kodu promocyjnego: 1299PLN, który gwarantuje znacznie więcej! Nie zwlekaj i walcz o główną nagrodę!

A jeśli szukasz wsparcia w typach na esport, to specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwie zakładki: Typowanie LoL i CS:GO bukmacherzy! Może znajdziesz tam coś dla siebie – powodzenia!

Zaloguj się aby dodawać komentarze