Przed tygodniem żadnemu graczowi nie udało się poprawnie wytypować wszystkich meczów otatniej kolejki Bundesligi, dzięki czemu bonus, który możesz zgarnąć w Betclic wzrósł z 25000 PLN na 30000 PLN! Chyba nie powiesz, że nie chciałbyś tego zgarnąć. W poniższym artykule znajdziesz szczegóły tej zabawy i dowiesz się więcej o naszym kodzie promocyjnym w Betclic! Serdecznie zapraszam!

Betclic kod promocyjny to przede wszystkim możliwość zagrania najwyższego zakładu bez ryzyka w Polsce, który wynosi aż 625 PLN! Poza tym możesz liczyć na wyższe o 50% wygrane i wiele innych promocji! Nie czekaj i wykorzystaj Betclic kod promocyjny: 550PLN!

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 550 złotych + 50% do wygranych

Standardowa oferta to cashback 500 zł, a z naszym kodem: 550PLN

Kod rejestracyjny
550PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 550 zł
ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz zgarnąć 30000 PLN?

Jeśli tak to koniecznie musisz wziąć udział w akcji, którą przygotował bukmacher Betclic. Przed tygodniem wróciła liga niemiecka i wtedy w piłkarskim jackpocie można było zgarnąć 25000 PLN. Niestety (albo stety) żaden z graczy nie wytypował poprawnie wszystkich wyników i zabawa trwa dalej. Mało tego! Teraz do zgarnięcia jest 5000 PLN więcej!

Jedyne co musisz zrobić, to poprawnie wytypować końcowe rezultaty wszystkich ośmiu meczów, które odbędą się 23 i 24 maja. Typy, które możesz zawrzeć to 1, X lub 2. Zadanie to może nie jest najprostsze, ale czy nie warto powalczyć o dodatkowe 30000 PLN? W momencie gdy będzie co najmniej dwóch zwycięzców, to każdy otrzyma swoją część z głównej puli, a jeśli jako jedyny poprawnie wytypujesz wszystkie mecze, to całość trafi na Twoje konto!

betclic piłkarski jackpot

Jeśli nie wiesz jakie typy wybrać, to koniecznie zajrzyj do naszej zakładki Typy Bundesliga, w której znajdziesz wskazówki dotyczące obstawiania tej ligi. Zapraszamy!

Szczegóły promocji:

  • Akcja trwa do 23 maja, do godz. 15:30.
  • Aby wziąć udział, musisz wcześniej do niej dołączyć na stronie bukmachera.
  • Promocja tylko dla zarejestrowanych graczy. Jeśli nie masz konta, użyj kodu promocyjnego w Betclic: 550PLN.
  • Minimalna stawka kuponu do 10 PLN.
  • Na Twoim kuponie muszą znaleźć się wszystkie mecze Bundesligi, które odbędą się 23 i 24 maja.
  • Na kuponie mogą znajdować się tylko typy na 1, X lub 2.
  • Jeden gracz może postawić maksymalnie 5 takich kuponów.
  • Więcej szczegółów na stronie bukmachera.