Typerski Battle Royale ma swoich oddanych graczy, którzy chętnie walczą o dodatkowe bonusy u bukmacherów. Przez dłuższy czas nie prowadziliśmy tej zabawy i bardzo często pytaliście o jej powrót. Euro 2020 to idealna okazja do wznowienia naszej typerskiej akcji. 11 czerwca, czyli w pierwszy dzień Mistrzostw Europy rozpoczniemy Typerski Battle Royale na Euro 2020. W tym momencie gwarantujemy 200 PLN dla zwycięzcy i po 30 PLN dla pozostałych laureatów! Co zrobić, żeby wygrać? Trzeba dobrze typować! Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły!

Typerski Battle Royale edycja Euro 2020 – o co chodzi?

Battle Royale polega na podawaniu Twoim zdaniem najpewniejszego typu z określonym minimalnym kursem u wybranego bukmachera na dany dzień lub na dane spotkanie, które zostanie przez nas wskazane. Jeśli pierwszego dnia Twój typ okaże się skuteczny – przechodzisz do kolejnej rundy. Na osoby, które dojdą do finału i tam również podadzą prawidłowy typ, czekają bonusy do bukmacherów! 🥇

Cała zabawa odbywa się na naszej facebookowej grupie Zagranie. Codziennie o północy pojawiać się tam będzie post, w którym możecie podawać screeny swojego typu. Jeśli nie chcesz przegapić swojej szansy na wygraną, kliknij poniższy baner i dołącz do naszej zabawy! ✔️ W tym miejscu sprawdź nasze TYPY NA EURO 2020, które pomogą Ci w omawianej zabawie!

grupa 39

Szczegóły akcji:

 1. Wejdź na naszą grupę i regularnie sprawdzaj pojawiające się posty.
 2. Każdy post z Battle Royale będzie zawierał krótką informację nt. aktualnych zasad naszej akcji.
 3. Posty będą pojawiały się o 00:00 każdego kolejnego dnia – pierwszy pojawi się 11.06 o godz. 00:00 i potrwa do 23:59 12.06.2021 r.
 4. Musisz wystartować od pierwszego dnia, żeby walczyć o nagrody. Nie można wejść do gry po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywki.
 5. Jedna runda będzie trwała maksymalnie 14 dni, ale nie wykluczamy drobnych zmian, o czym będziemy informować na bieżąco. Zależeć to będzie od liczby graczy, którzy pozostaną w grze.
 6. Naszą zabawę zaczynamy z bukmacherem BETFAN.
 7. W komentarzu pod postem będziesz musiał wrzucić screen zdarzenia z widocznym typem i kursem. Minimalny kurs na dany dzień podany będzie w opisie postu.
 8. Minimalny kurs pierwszego dnia będzie wynosił 1.10. Każdego kolejnego dnia będzie on coraz wyższy o 0,05.
 9. Należy pokazać screen kuponu, a nie pisać zdarzenie i kurs!!!
 10. W komentarzu musisz podać swój nick/e-mail u danego bukmachera.
 11. Typy na dany dzień należy podać od bukmachera, który jest sponsorem zabawy.
 12. Zdarzenie musi pochodzić z meczów Euro 2020!
 13. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę.
 14. Usunięcie komentarza i wprowadzenie nowego typu, gdy zdarzenie się już rozpocznie będzie karane DYSKWALIFIKACJĄ!
 15. W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika.
 16. Konkurs 18+.
 17. Sprawa jest prosta – trafiłeś swoją propozycję, to przechodzisz do następnego dnia rywalizacji. Pudło? Niestety, tym razem Twoja szansa przepadła, ale kolejna runda ruszy już za kilka dni – bądź czujny!
 18. Mamy dla Was możliwość skorzystania z KOŁA RATUNKOWEGO! Każdy, kto założył konto z kodem promocyjnym od Zagranie (kiedykolwiek!) – otrzyma możliwość jednorazowego powrotu do rozgrywki po przestrzeleniu swojego typu.
 19. Kody promocyjne, które uprawniają do wykupienia koła ratunkowego: 2961PLN, 3100PLN, 1600PLN, 1650PLN
 20. Obowiązkiem będzie podanie screena z profilu w zakładce dane osobowe – widoczny musi być kod promocyjny i część emaila do weryfikacji.

battle royal

Bukmacherzy w Battle Royale

Zagranie.com współpracuje z wieloma bukmacherami, których recenzję znajdziecie tutaj -> BUKMACHERZY. W pierwszej rundzie będziecie podawać typy od bukmachera BETFAN. Jeśli jeszcze nie macie tam konta, to teraz jest idealna okazja, żeby je założyć, bo specjalnie na Euro 2020 została zwiększona oferta powitalna.

Załóż konto z kodem ‘1650PLN’ i z linku: http://zagranie.com/go/betfan, a otrzymasz bonus od depozytu do 1000 PLN, zakład bez ryzyka do 600 PLN i freebet w wysokości 50 PLN. Sprawdź już teraz!

Nagrody:

Czym byłby taki konkurs bez odpowiednich nagród? Nawet nie chcemy o tym myśleć! Dlatego w zamian za poprawne typy przez cały czas trwania jednej rundy otrzymasz od nas nagrody, czyli darmowe zakłady u bukmacherów.

Na zwycięzcę, czyli osobę, która dotrwa do samego końca, a w finale poda typ z najwyższym trafionym kursem lub przetrwa jako ostatni w rozgrywce, czekać będzie bonus w wysokości 200 PLN! Natomiast wszyscy pozostali zwycięzcy, czyli gracze, którzy wytrzymali 10 dni rozgrywki otrzymają darmowy zakład w kwocie 30 PLN! Sam widzisz – jest o co walczyć! Nie wykluczamy, że wysokość nagród będzie wyższa, ale o tym będzie informować na bieżąco i zależeć będzie od liczby graczy, którzy pozostaną w grze! O tym jak wykorzystać bonusy przeczytasz tutaj -> promocje bukmacherskie.

POWODZENIA!

Zaloguj się aby dodawać komentarze