Typerski Battle Royale ma swoich oddanych graczy, którzy chętnie walczą o dodatkowe bonusy u bukmacherów. Nie chcemy stać w miejscu i dlatego do naszej zabawy włączamy kolejne marki. Na początek dołączają STS, Betclic oraz oczywiście zostaje Totolotek, który jest z nami już ponad pół roku! Co tydzień dla najlepszych typerów będą czekały bonusy do wybranych bukmacherów. 200 PLN dla zwycięzcy i po 30 PLN dla pozostałych laureatów! Co zrobić, żeby wygrać? Trzeba dobrze typować! Poniżej znajdziesz wszystkie szczegóły!

Battle Royale polega na podawaniu Twoim zdaniem najpewniejszego typu z określonym minimalnym kursem u wybranego bukmachera na dany dzień. Jeśli pierwszego dnia Twój typ okaże się skuteczny – przechodzisz do kolejnej rundy. Na osoby, które dojdą do finału i tam również podadzą prawidłowy typ, czekają bonusy do bukmacherów! 🥇

Cała zabawa odbywa się na naszej facebookowej grupie Zagranie. Codziennie o północy pojawiać się tam będzie post, w którym możecie podawać screeny swojego typu. Jeśli nie chcesz przegapić swojej szansy na wygraną, kliknij poniższy baner i dołącz do naszej zabawy! ✔️

Szczegóły akcji:

 1. Wejdź na naszą grupę i regularnie sprawdzaj pojawiające się posty.
 2. Każdy post z Battle Royale będzie zawierał krótką informację nt. aktualnych zasad naszej akcji.
 3. Posty będą pojawiały się o 00:00 każdego kolejnego dnia.
 4. Musisz wystartować od pierwszego dnia, żeby walczyć o nagrody. Nie można wejść do gry po zakończeniu pierwszego dnia rozgrywki.
 5. Jedna runda będzie trwała jeden tydzień, ale nie wykluczamy drobnych zmian, o czym będziemy informować na bieżąco.
 6. Co tydzień będziemy zmieniać bukmachera, u którego będzie można wygrać darmowy zakład.
 7. W komentarzu pod postem będziesz musiał wrzucić screen zdarzenia z widocznym typem i kursem. Minimalny kurs na dany dzień podany będzie w opisie postu.
 8. Należy pokazać screen kuponu, a nie pisać zdarzenie i kurs!!!
 9. W komentarzu musisz podać swój nick u danego bukmachera.
 10. Typy na dany dzień należy podać od bukmachera, który jest sponsorem danego tygodnia.
 11. Zdarzenie na Twoim screenie musi być rozliczone tego samego dnia.
 12. Na start wymagany kurs będzie wynosił 1.50, a o ewentualnych zmianach dowiesz się w każdym poście.
 13. Edytowane komentarze nie będą brane pod uwagę.
 14. W konkursie udział bierze tylko jeden komentarz od danego użytkownika.
 15. Konkurs 18+.
 16. Zabawa zaczynać się będzie od kursu 1.50, który będzie rósł z każdym kolejnym dniem!
 17. Sprawa jest prosta – trafiłeś swoją propozycję, to przechodzisz do następnego dnia rywalizacji. Pudło? Niestety, w tym tygodniu Twoja szansa przepadła, ale kolejna runda ruszy już za kilka dni – bądź czujny!

Bukmacherzy w Battle Royale:

Tak jak wspomniałem już na samym początku – w naszej akcji udział biorą STS, Betclic oraz Totolotek, ale nie wykluczamy, że już niedługo kolejni bukmacherzy dołączą do naszej zabawy. Wziąć udział w naszej akcji mogą tylko i wyłącznie osoby, które będą posiadały konto u danego bukmachera. Wszystkie kody i informacje o rejestracji znajdziesz tutaj -> BUKMACHERZY.

W najbliższym tygodniu będziemy rozdawać bonusy do STS, więc załóż konto już teraz. Link: https://zagranie.com/go/sts oraz kod: 1299PLN. Następnie przyjdzie czas na Betclic – link: https://zagranie.com/go/betclic/ oraz kod: 550PLN. Jest z nami również Totolotek – link: https://zagranie.com/go/totolotek oraz kod: 574PLN.

Nagrody:

Czym byłby taki konkurs bez odpowiednich nagród? Nawet nie chcemy o tym myśleć! Dlatego w zamian za poprawne typy przez cały czas trwania jednej rundy otrzymasz od nas nagrody, czyli darmowe zakłady u bukmacherów.

Na zwycięzcę, czyli osobę, która dotrwa do samego końca, a w finale poda typ z najwyższym trafionym kursem, czekać będzie bonus w wysokości 200 PLN! Natomiast wszyscy pozostali zwycięzcy otrzymają darmowy zakład w kwocie 30 PLN! Sam widzisz – jest o co walczyć! Nie wykluczamy, że wysokość nagród będzie wyższa, ale o tym będzie informować na bieżąco! O tym jak wykorzystać bonusy przeczytasz tutaj -> promocje bukmacherskie.

Pamiętaj, że cała akcja Battle Royale odbywa się na naszej grupie. Dlatego kliknij poniższy baner i dołącz do niej już teraz! Natomiast jeśli szukasz wsparcia w typowaniu, to zerknij tutaj -> TYPY DNIA. 🥇

Baner - skubiemy bukmachera

Zaloguj się aby dodawać komentarze