Gdzie oglądać walkę Paweł Tyburski – Adam Soroko? Już dzisiaj czeka nas druga gala Prime SHOW MMA, podczas której będziemy świadkami świetnego spotkania. Na papierze faworytem jest Tyburski, ale czy to będzie miało przełożenie na walkę? Na pewno warto będzie obejrzeć tę rywalizację, a więcej o tym piszemy niżej!

baner od fortuna na prime show mma 2
fot. fortuna

Paweł Tyburski – Adam Soroko, gdzie oglądać?

W sobotę, 09.07.2022, czeka nas druga gala Prime SHOW MMA, w której dojdzie m.in. do starcia Paweł Tyburski – Adam Soroko. Rywalizacja tych zawodników zapowiada się na jedną z najciekawszych tego dnia, więc na pewno warto będzie sprawdzić, jak poradzą sobie ci zawodnicy. Więcej o tym, gdzie oglądać walkę Paweł Tyburski – Adam Soroko piszemy niżej!

Paweł Tybori Tyburski – Soroko, godzina walki

Starcie Paweł Tyburski – Adam Soroko powinno zacząć się około godziny 22:00. Dokładnej godziny nie znamy i musimy bazować na karcie walk, bo wszystko zależy od tego, jak potoczą się poprzednie pojedynki. Im także warto będzie się przyjrzeć, a jak chcesz zwiększyć swoje emocje z oglądania, to sprawdź bonusy w Fortunie!

Tyburski – Soroko, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Paweł Tyburski – Adam Soroko w TV? Żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Zamiast tego możesz jednak skorzystać z platformy PPV i przerzucić obraz na telewizor poprzez HDMI z laptopa. To najlepsze, darmowe rozwiązanie, z którego warto skorzystać.

Tyburski – Soroko, gdzie oglądać na żywo za darmo?

Stream z walki Paweł Tyburski – Adam Soroko nie będzie dostępny za darmo do obejrzenia. Musisz wykupić PPV, żeby móc obejrzeć ten pojedynek. Jest to konieczny warunek, który należy spełnić i nie da się tego ominąć w żaden sposób.

Stream z walki Paweł Tyburski – Adam Soroko

Transmisja z walki Paweł Tyburski – Adam Soroko będzie więc dostępna jedynie w legalnym systemie PPV. Nielegalne streamy być może będą działać, ale nie gwarantujemy, że będzie to działać bez zarzutów.

fot. pressfocus

FAQ

Gdzie oglądać mecz Tyburski - Soroko?

Spotkanie Tyburskiego z Soroko będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od Prime SHOW MMA.

O której Tyburski będzie walczył z Soroko?

Prawdopodobnie walka rozpocznie się o godzinie 23:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze