Esport cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a właśnie do gry wracają zmagania w CS:GO, czy Valorancie. Do tego jeszcze trwa środek sezonu w League of Legends. Ewidentnie więc jest co obstawiać i gracze mogą składać ciekawe kupony. Do tego też w LV BET aktualnie trwa ciekawa promocja w postaci turnieju esportowego z pulą 11 000 PLN. Bukmacher przygotował dla zwycięzcy aż 4000 PLN!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł
BONUSY: 70 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Turniej esportowy w LV BET z pulą 11 000 PLN!

Obecnie w esporcie dość dużo się dzieje. Trwają rozgrywki w League of Legends, Valorancie, czy CS:GO. W pierwszej z tych gier w Europie obecnie rozgrywane są play-offy w LEC. Zwycięzca zostanie mistrzem Europy, a trzy najlepsze drużyny wywalczą sobie wyjazd na mistrzostwa świata, które zaplanowane są na końcówkę tego roku. Jest duża szansa, że w tym gronie będą Polacy, bowiem swoich reprezentantów mamy w najsilniejszych drużynach z naszego kraju.

W CS:GO obecnie trwa 14 sezon ESL Pro League, czyli takiej esportowej “Ligi Mistrzów”. Niestety na tym najwyższym poziomie w Counter Strike’u już od kilku lat nie obserwujemy Polaków, bowiem Ci są po prostu słabsi niż inni gracze. W TOP 15 jest tylko mantuu, więc to pokazuje, jak źle sobie radzimy. Z drugiej strony można jednak obstawiać ciekawe zmagania z CS:GO, które relacjonujemy na naszej stronie. Warto też pamiętać o Valorancie, gdzie obecnie trwają kwalifikacje do VCT Berlin, a w gronie najlepszych ekip na świecie jest obecnie m.in. Acend z zeekiem na pokładzie.

Bukmacherzy często przygotowują różne ciekawe zakłady, które można obstawiać, a także akcje promocyjne związane z esportem. Warto więc zainteresować się bliżej tym, co teraz przygotował LV BET.

lv bet turniej esportowyTym razem w LV BET włączono turniej esportowy, który trwa do 29.08.2021 (do godziny 23:59). Mowa tutaj o typowym rankingu, gdzie liczone jednak będą jedynie zakłady z:

 • CS:GO
 • Dota 2
 • Starcraft
 • Starcraft 2
 • FIFA
 • King of Glory
 • RS6
 • Call of Duty
 • Overwatch
 • League of Legends
 • Warcraft 3
 • Valorant

W promocji liczą się jedynie wygrane kupony ze stawką minimalną wynoszącą 20 PLN. Punkty są liczone według wzoru: stawka x liczba zakładów na kuponie. Trzeba grać za środki z konta depozytowego. Zwycięzca dostanie 4000 PLN, za drugie miejsce jest 2500 PLN, a za trzecie 1500 PLN. Nagrodzone zostaną jednak wszystkie osoby z TOP 10. Bonusem trzeba obrócić jeszcze trzykrotnie po kursie 1.75 lub większym. Czas na to wynosi aż 30 dni, więc na pewno nie jest to dużą przeszkodą.

Zaloguj się aby dodawać komentarze