Wimbledon wkracza w decydującą fazę. Przed nami drugi tydzień turnieju, w którym poznamy odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Już dzisiaj o 8:00 na Zagranie pojawi się analiza i kupon od Patryka, a w tym tekście polecimy Wam miejsca, w których będzie mogli zgodnie z prawem obejrzeć transmisje z turnieju w Internecie!

Transmisje Wimbledonu na żywo w ofertach bukmacherów!

Znalezienie legalnego stream’u w Internecie na rozgrywki Wimbledonu to bardzo ciężkie zadanie, jeśli nie ma się pakietu z Polsatem Sport lub Ipla.tv. Z pomocą przychodzą bukmacherzy, a w szczególności Fortuna i STS.

Po wejściu w sekcję zakładów na żywo gracze mają dostęp do transmisji z wybranego przez siebie spotkania. Bardzo ciekawa opcja, głównie dla osób, które uwielbiają obstawiać na żywo, ale również przy okazji chcą oglądać spotkania Wimbledonu w Internecie.

bukmacherzy

Minusem jest wielkość proponowanego obrazu, ponieważ maksymalnie, nawet po powiększeniu na ekranie komputera stream będzie zajmował ¼ ekranu. W związku z tym wiele osób korzysta również z aplikacji mobilnych wspomnianych bukmacherów, gdzie obraz jest dopasowany do ekranu smartfona.