Miniony sezon LOTTO Ekstraklasy dał graczom spore pole do popisu pod kątem trafienia wysokich kursów w zakładach długoterminowych. Piast Gliwice w poprzednim sezonie balansował na krawędzi utrzymania, a teraz został mistrzem Polski. Jak wykorzystali to gracze w typach długoterminowych z oferty STS?

Trafione kursy 25.00 i 50.00 w ofercie STS!

Legalni bukmacherzy proponowali bardzo wysokie linie związane z mistrzostwem Polski dla Piasta Gliwice. Trzeba przyznać, że większość kibiców spodziewała się starego scenariusza, w którym Legia Warszawa na finiszu mija resztę stawki. Mimo wszystko znalazły się również wyjątki, które uwierzyły w potęgę drużyny Waldemara Fornalika i teraz maja co świętować!

Przeliczniki na zdobycie tytułu przez Piast na początku grupy mistrzowskiej oscylowały w granicach kursu całkowitego 50.00. Jak widać na poniższych screenach jeden z typerów obstawił taki zakład jeszcze przed podziałem tabeli, ponieważ dokładnie 1 kwietnia. Nie był to jednak Prima Aprilisowy żart, a dobrze ulokowane pieniądze. Trzeba przyznać, że w tamtym momencie wyglądało to na wyrzucenie środków w błoto, ale teraz 19 800 PLN na pewno smakuje podwójnie dobrze! Tym bardziej, jeśli mówimy o kibicu Piasta Gliwice, chociaż tego nie jesteśmy w stanie zweryfikować.

sts opinie

Mało kto spodziewał się takiego obrotu wydarzeń, a tym bardziej w kwietniu. W tym miejscu musimy też pochwalić naszego redaktora, ponieważ Patryk również przewidział takie zakończenie i złapał przelicznik 30.00. Kupon zaproponował na grupie Zagranie, więc wszystko jest udokumentowane!

Tymczasem gratulacje dla dwóch klientów STS, którzy wczoraj mogli podwójnie świętować tytuł dla drużyny Waldemara Fornalika!

sts opinie