Gdzie oglądać Toulouse – PSG? W środę, na francuskich boiskach dojdzie do kilku ciekawie zapowiadających się potyczek, a jedną z najbardziej interesujących wydaje się ta pomiędzy Toulouse, a PSG. Jestem pewny, że wielu kibiców piłki nożnej zechce włączyć transmisję z tego meczu i obejrzeć go za darmo – w poniższym tekście przedstawię, w jaki sposób tego dokonać. Zapraszam do zapoznania się z lekturą.

Potyczka Toulouse z PSG będzie jedną z 10, zaplanowanych na środę gier w Ligue 1. Spotkanie to z pewnością przyciągnie przed telewizory wielu fanów piłki nożnej, a transmisję z tego starcia zobaczyć będzie można u bukmachera STS! Jak zyskać możliwość obejrzenia tego spotkania?

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/go/sts i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto wpłać depozyt na konto główne lub postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu (jeśli spełniasz któryś z tych punktów, to wszystkie mecze na sts.pl są do Twojej dyspozycji)
  3. Znajdź spotkanie Toulouse – PSG i odpal transmisję TV w zakładce “Zakłady Live”

Toulouse – PSG, transmisja na żywo w TV

Skoro już wiesz, w jaki sposób zarejestrować się u bukmachera STS i jednocześnie zyskać możliwość oglądania meczu Toulouse – PSG na żywo w TV, to pozwól, że wspomnę o terminie owego starcia. Odbędzie się ono w środę o godzinie 21:00 – jest to więc ciekawa opcja na zobaczenie transmisji z hitowego meczu Ligue 1 i wzbogacenie swojego wieczoru!

Toulouse – PSG: transmisja i stream online za darmo

Jeśli masz ochotę zobaczyć stream online z meczu Toulouse – PSG, to warto wspomnieć o formie obu ekip. Gospodarze plasują się na 10. miejscu w Ligue 1 i grają w kratkę – jak dotąd uzbierali na swoim koncie 5 oczek. Z kolei Paryżanie są liderem rozgrywek i póki co zgromadzili w swoim dorobku 10 punktów – nie dziwne, iż zdaniem bukmacherów to oni są faworytami omawianej rywalizacji. Wydaje się, że warto włączyć więc stream online i oglądać popisy Messiego i spółki za darmo!

Gdzie oglądać Toulouse – PSG?

Jak już wspomniałem wyżej, wybranie transmisji u bukmachera STS jest najkorzystniejszą i najłatwiejszą opcją, na obejrzenie potyczki Toulouse – PSG. Bukmacher ten daje Ci możliwość zobaczenia tego spotkania na smartfonie z systemem IOS lub Android, ale także na komputerze, czy laptopie. Na koniec przypomnę, iż w internecie zobaczysz transmisje z wielu innych spotkań – tu znajdziesz więcej informacji na ten temat! fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze