Toulouse – Liverpool: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 09.11.2023

Piłkarz Toulouse strzelający na bramkę Liverpoolu

Gdzie oglądać Toulouse – Liverpool? Faworyt do wygrania tegorocznej Ligi Europy, a zatem Liverpool, idzie jak burza i do tej pory odnotował we wspomnianych rozgrywkach komplet 3 wiktorii. Ewentualny triumf w Tuluzie może Liverpoolczykom zapewnić wyjście z grupy, a samo spotkanie z perspektywy kibica zapowiada się niezwykle ciekawie! Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć je na żywo? Odpowiedzi udzielę w poniższym tekście.

Toulouse – Liverpool, transmisja na żywo w TV

Spotkania z udziałem Liverpoolu praktycznie zawsze są kapitalnymi widowiskami i Liga Europy nie jest tutaj wyjątkiem. Przypomnijmy, że 2 tygodnie temu batalia Liverpool – Toulouse zakończyła się aż 6 bramkami i była znakomitym widowiskiem dla kibiców! Ofensywnej gry i bramek można spodziewać się również w rewanżu, który to odbędzie się 9. listopada 2023 roku, a więc w czwartek o godzinie 18:45. Mecz ten będzie można w Polsce obejrzeć na żywo, jednak niestety nie w formie transmisji w TV. Polecam sprawdzić aktualne kursy na omawiane starcie i przechodzę już do kwestii streamów online!

Toulouse
Nov 09, 2023
18:45
Liverpool FC
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 18:43, 9 listopada 2023 18:43.

Toulouse – Liverpool: transmisja i stream online za darmo

Zapowiedziałem streamy online i właśnie do tego tematu przechodzimy! Coraz częściej kibice piłkarscy wobec braku transmisji danego meczu w TV, poszukują go w Internecie i w przypadku spotkań Ligi Europy, to właśnie w sieci pokazywana jest lwia część rozgrywek. Wszystko to dlatego, że prawa transmisyjne do wspomnianego turnieju posiada stacja Viaplay, która mecze na żywo pokazuje w swoim serwisie streamingowym. Niestety owe transmisje nie są za darmo, a alternatyw, za które nie trzeba by było płacić w przypadku meczu Toulouse – Liverpool zwyczajnie brakuje.

Gdzie oglądać Toulouse – Liverpool?

Wychodzi więc na to, że spotkanie Toulouse – Liverpool będzie można obejrzeć na żywo tylko i wyłącznie z jednego źródła. Jest nim Viaplay, w którym należy dokonać płatności i wykupić odpowiedni pakiet. Jeżeli jesteście jednak zainteresowani rozgrywkami Ligi Europy, to na pewno skorzystacie ze wspomnianej opcji. Ja natomiast polecam sprawdzić transmisje live u bukmacherów, gdzie również znajdziecie ciekawe spotkania piłkarskie na żywo. Powodzenia i wielu emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze