Toulouse – Lens: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 28.01.2024

Logan Costa, Florian Sotoca

Gdzie oglądać mecz Toulouse – Lens? Jednym z rozgrywanych w niedzielę meczów we francuskiej Ligue 1 będzie pojedynek Toulouse – Lens. Interesuje Cię ten mecz i chciałbyś go obejrzeć w TV lub internecie? Sprawdź, gdzie dostępna będzie transmisja TV oraz stream online.

Toulouse – Lens, transmisja na żywo w TV

Toulouse z Lens zagrają ze sobą w niedzielę 28 stycznia 2024. W teorii faworytami tej rywalizacji będą goście, którzy liczą na znalezienie się pośród ekip premiowanych grą w europejskich pucharach. Ekipa z Tuluzy natomiast jest zespołem walczącym o utrzymanie. Jak potoczy się wzajemna rywalizacja tych drużyn? Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz w TV, jego stream online znajdziesz w Canal+ Sport oraz Eleven Sports 4. Zobacz też, gdzie oglądać mecze Ligue 1 w internecie.

Toulouse – Lens: transmisja i stream online za darmo

Pojedynek ten możesz obejrzeć w formie streamu online w Fortuna TV. Bukmacher ten pozwala bowiem swoim graczom na oglądanie meczów w swojej apce mobilnej. Jakie warunki należy spełnić, by korzystać z takiej opcji?

  1. Zarejestruj się z linku https://www.zagranie.com/goto/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Dokonaj depozytu i utrzymuj dodatnie saldo
  4. Zagraj minimum jeden kupon na tydzień
  5. Życzę przyjemnego oglądania!

Gdzie oglądać Toulouse – Lens?

Mecz Toulouse – Lens możesz obejrzeć w Fortunie. Oprócz meczów piłkarskich znajdziesz tam też streamy ze zmagań tenisowych, koszykarskich czy siatkarskich. Emocji sportowych z pewnością więc Ci nie zabraknie. Streamy dostępne są w aplikacji mobilnej, więc możesz korzystać z nich, gdzie tylko chcesz! Zachęcam przy okazji do założenia konta z naszym kodem i odebrania zakładów bez ryzyka do 100 PLN. W Fortunie każdy nowy gracz może zagrać aż trzy kupony i odebrać zwrot 100% stawki w przypadku porażki. Życzę powodzenia!

Obrazek w tle: fot. Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze