Toulouse – Brest: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.05.2024

Bradley Locko

Gdzie oglądać mecz Toulouse – Brest? Jednym z niedzielnych meczów 34. kolejki ligi francuskiej będzie pojedynek Tuluzy z Brestem. Jeśli masz ochotę obejrzeć to spotkanie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online przez internet.

Toulouse – Brest, transmisja na żywo w TV

Mecz pomiędzy Tuluzą a Brestem odbędzie się w niedzielę 19 maja 2024 o godzinie 21:00 na Stadium de Toulouse. Będzie to jeden z dziewięciu rozgrywanych równolegle meczów ostatniej kolejki Ligue 1. Gospodarze znajdują się w środku tabeli i nie mają już szans na walkę o puchary, zaś Brest dalej walczy o zajęcie miejsca w strefie Top3, więc z pewnością postara się o wygraną w tym meczu. Chcesz obejrzeć to spotkanie? Jego transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 3, gdzie nadawany będzie MultiFoot ze wszystkich meczów 34. kolejki Ligue 1. Sprawdź też, jak oglądać mecze live za darmo przez internet oraz zobacz, gdzie dostępne są transmisje meczów Ligue 1 w telewizji.

Toulouse – Brest: transmisja i stream online za darmo

Stream online tego meczu znajdziesz w Superbet. U tego operatora każdy gracz może korzystać z darmowej oferty streamów dostępnych w apce mobilnej. Jak korzystać z transmisji w Superbet? Oto krótka instrukcja:

  1. Zarejestruj się z użyciem linku https://zagranie.com/goto/superbet/?profile=Offers&subprofile=promo4
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj swoje dane
  4. Ciesz się dostępem do streamów w apce mobilnej Superbet
  5. Miłego oglądania!
Transmisje Superbet baner

Gdzie oglądać Toulouse – Brest?

Mecz Toulouse – Brest możesz obejrzeć w Superbet. W ramach oferty transmisji u tego bukmachera możesz oglądać nie tylko mecze Ligue 1, ale też innych ciekawych rozgrywek z różnych dyscyplin sportu. Nie masz jeszcze tam konta? Załóż je z naszym kodem i skorzystaj z tygodnia bez ryzyka. Wpłać depozyt i graj swoje typy przez siedem dni, a po tym czasie otrzymasz zwrot pieniędzy z przegranych kuponów, którego maksymalna wysokość to aż 3500 PLN. Zwrócone środki mają postać freebetu. Życzę powodzenia na kuponach!

Obrazek w tle: fot. Loic Baratoux/FEP/Icon Sport/SIPA USA/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze