Gdzie oglądać Tottenham – Wolves? Sobotnie starcie Tottenhamu z Wolves będzie meczem rozpoczynającym trzecią serię gier na Wyspach Brytyjskich. Jak mniemam, wielu fanów Premier League zechce obejrzeć owe spotkanie, a ja w poniższym tekście poinformuję, kiedy się ono odbędzie i w jaki sposób je obejrzeć. Zapraszam do przeczytania.

Mecz Tottenhamu z Wolves rozpocznie zmagania w ramach 3. kolejki Premier League i będzie jednym z sześciu, sobotnich gier w angielskiej elicie. Zobaczyć ten mecz możecie w serwisie Viaplay, a o tym, jak zdobyć do niego dostęp, przeczytacie poniżej:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Tottenham – Wolves

baner viaplay na PL

Tottenham – Wolves, transmisja na żywo w TV

Viaplay co rusz poszerza zakres swojej oferty, a od tego sezonu jest także stałym nadawcą meczów Premier League. Spotkanie Tottenhamu z Wolverhampton również będzie transmitowane w powyższym serwisie, a o tym, jak zdobyć do niego dostęp, przeczytasz powyżej. Kiedy już wykonasz wszystkie kroki zgodnie z instrukcją, wystarczy, że włączysz transmisję w TV o godzinie 13:30!

Tottenham – Wolves: transmisja i stream online za darmo

Skoro już posiadasz dostęp do kanałów Viaplay i czekasz na pierwszy gwizdek w meczu Tottenhamu z Wolves, to warto powiedzieć kilka słów o obu ekipach. Spurs rozpoczęli sezon od efektownego zwycięstwa nad Southampton, zaś w poprzedniej serii gier stoczyli arcyciekawe zawody z Chelsea, które ostatecznie zakończyły się remisem 2:2. Z kolei Wilki jak dotychczas nie zachwycają i zdołały zainkasować tylko 1 oczko za sprawą remisu z Fulham. Wydaje się więc, że podopieczni Conte powinni zgarnąć komplet punktów, lecz przekonać się o tym możecie tylko oglądając omawiane spotkanie w Viaplay!

Gdzie oglądać Tottenham – Wolves?

Serwis Viaplay daje swoim użytkownikom wybór, jeśli chodzi o platformę, na której chcecie obejrzeć spotkanie Tottenhamu z Wolves! Jest to bowiem możliwe na smartfonie z systemem Android lub IOS, ale również na laptopie, komputerze, czy telewizorze z funkcją SMART! Jeśli zaś chcecie dowiedzieć się więcej o innych transmisjach, to zerknijcie, którzy bukmacherzy przeprowadzają je za darmo i na żywo. Miłego oglądania!

fot. Pressfocus

Kiedy odbędzie się mecz Tottenhamu z Wolves?

Mecz Tottenhamu z Wolves odbędzie się w sobotę, o godzinie 13:30.

Gdzie obejrzeć spotkanie Tottenham - Wolves?

Mecz Tottenham - Wolves obejrzysz w Viaplay.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze