Tottenham – Newcastle: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 23.10.2022

Harry Kane w meczu z Eintrachtem

Gdzie oglądać Tottenham – Newcastle? Niedzielne spotkanie na Tottenham Hotspur Stadium powinno być jednym z najciekawszych w 13. kolejce Premier League. Zarówno Koguty, jak i Sroki walczą o miejsce w europejskich pucharach, a ich rywalizacja powinna dostarczyć kibicom wiele emocji. Jeśli macie ochotę zobaczyć to starcie na żywo, to z poniższego tekstu dowiecie się wszystkiego na temat dostępnych transmisji. Zapraszam do sprawdzenia.

Potyczka na Tottenham Hotspur Stadium to zaledwie jedna z pięciu, zaplanowanych na niedzielę w Premier League. Zarówno ten, jak i inne starcia będzie można zobaczyć na żywo w Viaplay – jak zarejestrować się w tym serwisie i zdobyć dostęp do rywalizacji Tottenhamu z Newcastle?

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz  Tottenham – Newcastle

Tottenham – Newcastle, transmisja na żywo w TV

Wybranie transmisji live na odbiorniku TV to oczywiście najpopularniejszy sposób na obejrzenie spotkania Premier League i nie tylko! Jeśli masz więc ochotę zobaczyć mecz Tottenhamu z Newcastle w telewizji, to stosując się do powyższej instrukcji, otrzymasz taką możliwość dzięki platformie Viaplay! Dodam jeszcze, iż zawody na Tottenham Hotspur Stadium rozpoczną się punktualnie o godzinie 17:30!

Tottenham – Newcastle: transmisja i stream online za darmo

Powyżej przedstawiłem, w jaki sposób zdobyć możliwość obejrzenia streamu online z meczu Tottenhamu z Newcastle. Warto nadmienić, że w serwisie Viaplay zobaczysz nie tylko ten, konkretny mecz, ale również wszystkie inne spotkania Premier League – wybranie abonamentu na tej platformie niesie więc za sobą wiele korzyści, a poza tym jest całkowicie legalne! Jeśli zaś szukasz streamów online z innych dyscyplin i lig, to warto sprawdzić, jacy bukmacherzy oferują z nich transmisje!

Gdzie oglądać Tottenham – Newcastle?

Korzystając z serwisu Viaplay, otrzymujecie wiele możliwości odnośnie oglądania meczu Tottenhamu z Newcastle! Możecie bowiem włączyć go na odbiorniku TV z funkcją SMART, ale stream jest również dostępny na laptopie, czy telefonie z systemem Android lub IOS! Jeśli jesteście ciekawi aktualnej dyspozycji i sytuacji obu klubów, to zapraszam do sprawdzenia naszej zapowiedzi tego meczu. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze