Tottenham – Manchester United: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 19.08.2023

Bruno Fernandes w walce z Lo Celso

Gdzie oglądać Tottenham – Manchester United? Wielu kibiców Premier League i nie tylko ligi angielskiej nie może doczekać się sobotniego wieczoru! Nie dziwi ten fakt, bowiem to właśnie wtedy całkowicie odmieniony zespół Tottenhamu sprawdzi się w rywalizacji z Manchesterem United. Jeżeli nie wiecie w jaki sposób i gdzie obejrzeć to hitowe starcie, to po zapoznaniu się z poniższym tekstem absolutnie wszystko będzie już jasne! Miłej lektury.

Tottenham – Manchester United, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Tottenhamu z Manchester United to jeden z największych hitów nie tylko tej kolejki, ale i całej ligi angielskiej! Jestem przekonany, że do oglądania tej batalii zachęcać specjalnie nie trzeba, ale jeśli, to wiedzcie, że Tottenham pod wodzą trenera Postecoglou jest piekielnie ciekawą do oglądania i ofensywną ekipą. Czy taka strategia przyniesie Kogutom 3 punkty w rywalizacji z United? By się o tym przekonać najlepiej obejrzeć spotkanie na żywo – jego początek datowany jest na 19. sierpnia 2023 roku, na godzinę 18:30 polskiego czasu. Niestety jednak nie dane nam będzie zobaczyć transmisji w TV na żadnym kanale.

Tottenham – Manchester United: transmisja i stream online za darmo

Przechodząc zatem do metody, dzięki której obejrzycie omawiane spotkanie Premier League, rozwiązaniem tym jest transmisja internetowa w Viaplay! Inaczej mówiąc, stream online u tego operatora będzie działał w jakości HD i to w dodatku z polskim komentarzem! Oczywiście wszystko to na żywo i na mocy legalnej licencji praw transmisyjnych. Jeżeli nie posiadacie jeszcze konta w Viaplay, a macie ochotę zobaczyć starcie Tottenhamu z Manchesterem United na żywo w internecie, to poniżej tłumaczę, jak założyć konto i zyskać dostęp do takiego streamu:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Tottenham – Manchester United

Gdzie oglądać Tottenham – Manchester United?

Viaplay to serwis streamingowy, który umożliwia swoim użytkownikom oglądanie wybranych gier z każdego miejsca i o każdej porze! I tak posiadając telefon z systemem IOS lub Android, możecie zainstalować na niego aplikację mobilną i z jej poziomu również zobaczyć zmagania Tottenhamu z Manchesterem United na żywo. Przed rozpoczęciem spotkania, warto także zerknąć na transmisje live u polskich bukmacherów. Powodzenia i masy emocji w sobotni wieczór!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze