Jak obejrzeć za darmo mecz Tottenham – Liverpool? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz! Starcia pomiędzy ekipami z BIG SIX często są bardzo emocjonujące i tak też powinno być tym razem. The Reds na papierze to o wiele lepsza ekipa niż Koguty. Z drugiej jednak strony pod uwagę trzeba wziąć fakt, że granie na wyjeździe na tak trudnym terenie na pewno nie pomoże.

Tottenham – Liverpool – gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj do meczu, na który czekało wiele osób, czyli starcia Tottenhamu z Liverpoolem. Koguty będą gospodarzami, ale trudno o nich mówić, jak o faworytach. To właśnie The Reds na papierze wyglądają na zespół, który ma o wiele większe szanse. Na pewno starcie pomiędzy tymi ekipami będzie bardzo interesujące, więc niżej przedstawiamy Ci sposób, jak możesz obejrzeć to starcie bez płacenia za abonament sportowy, bowiem transmisja będzie m.in. w Canal+ Sport i Canal+ Online.

Dzięki naszej współpracy z bukmacherem eWinner możesz oglądać Premier League za darmo. Co trzeba zrobić?

  • załóż konto: https://zagranie.com/go/ewinner
  • wpisz w eWinner kod promocyjny ZAGRANIE podczas rejestracji
  • ZGŁOŚ SIĘ po voucher do Canal+ Online
  • wykorzystaj go na tej platformie i oglądaj za darmo

ewinner voucher

Tottenham – Liverpool: za darmo w internecie

To ostatni sezon, gdy Premier League jest transmitowane w Canal+ Online. Od przyszłego sezonu trafi do Viaplay, więc wtedy starć pomiędzy ekipami z BIG SIX nie obejrzysz już za darmo. Dzisiejsze starcie jednak będziesz mógł odpalić bez płacenia, ale za nim to zrobisz, to zapraszamy jeszcze do sprawdzenia naszych typów dnia!

Tottenham – Liverpool: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy będzie transmisja w TV z meczu Tottenham – Liverpool? Spotkanie tych ekip zostanie pokazane na dużym ekranie w Canal+ Sport. O ile nie masz wykupionego dostępu do pakietu sportowego, to możesz pokusić się o podany wyżej sposób i pobrać aplikację na telewizor od Canal+ Online.

Tottenham – Liverpool: stream na żywo online

Jeżeli chodzi o streamy na żywo online z meczu Tottenham – Liverpool, to pamiętaj, że z Canal+ Online możesz korzystać nie tylko na TV, czy komputerze, ale też przez aplikację mobilną na telefon.

Tottenham – Liverpool: zapowiedź meczu

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Tottenham – Liverpool, to sprawdź też, jakie są najlepsze kursy na rynek 1X2. Pamiętaj też, że w eWinner kod promocyjny zapewni Ci ciekawe bonusy na start, w tym np. grę bez ryzyka.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 23 maja 2022 15:27.

Zdjęcie: PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Tottenham - Liverpool?

Spotkanie Tottenhamu z Liverpoolem będziesz mógł obejrzeć m.in. w Canal+ Sport.

Kto jest faworytem w tym starciu?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na wygraną mają goście.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze