Gdzie oglądać transmisję w TV oraz stream online z meczu Tottenham – Leicester? Rywalizacja pomiędzy tymi drużynami została zaplanowana na niedzielę, 1 maja, na godzinę 13:00. Zdaniem bukmacherów wygrać tutaj powinni gospodarze, co zresztą widać po kursach, ale wcale tak nie musi być. Tottki mają spore szanse na to, żeby zwyciężyć w tej rywalizacji!

baner od ewinner na canal+ online
fot. ewinner

Tottenham – Leicester, gdzie oglądać

Dzisiaj w Premier League czeka nas spotkanie Tottenhamu z Leicesterem, a więc będzie to spotkanie dwóch ekip z czołówki Premier League, które nie grają jednak na miarę oczekiwań. Tym razem starcie zostanie rozegrane na stadionie Kogutów, więc nic dziwnego, że są tutaj ogromnymi faworytami. Czy to będzie miało swoje przełożenie na spotkanie? Na pewno warto będzie sprawdzić, jak pójdzie tym zespołom!

Tottenham – Leicester, transmisja na żywo w TV

Mecz tych drużyn na papierze wygląda na bardzo ciekawy, a sporo osób się zastanawia, jak obejrzeć to starcie za darmo. Zanim do tego przejdziemy, to najpierw kilka zdań o transmisji w telewizji, która będzie puszczona w Canal+ Sport oraz w Canal+ Online, a więc istnieje kilka opcji, z których można skorzystać. Razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher do Canal+, o czym więcej piszemy niżej!

Tottenham – Leicester, transmisja na żywo za darmo

Transmisja online z meczu Tottenham – Leicester będzie do obejrzenia właśnie w Canal+ Online, a dzięki naszej współpracy z eWinnerem możesz odebrać voucher, który pozwoli Ci oglądać spotkanie na tej platformie przez 30 dni i to bez żadnych dodatkowych opłat. Proces odebrania takiego voucheru jest bardzo prosty i szczegółowo go opisujemy w specjalnie przygotowanej instrukcji:

  1. Zarejestruj się tutaj: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

Pamiętaj, że w eWinnerze znajdziesz ciekawą ofertę bukmacherów, na którą możesz wykorzystać nasze typy i grając razem z nimi zwiększysz emocje z oglądania!

Tottenham – Leicester, transmisja online

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz Tottenham – Leicester w TV, to warto jeszcze zapoznać się z innymi kanałami tej platformy. Starcie tych ekip zostanie pokazany już również w przeglądarce oraz w aplikacji mobilnej Canal+ Online. Możliwości jest więc sporo i każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie, a jedyne co potrzebujesz, żeby obejrzeć to spotkanie, to sprawnego internetu.

Tottenham – Leicester, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się starcie Tottenhamu z Leicesterem, to możesz jeszcze zerknąć na to, jakie kursy bukmacherskie na nie przygotowali polscy bukmacherzy. Warto to zrobić, bo obstawiając możesz zwiększyć swoje emocje z oglądania tej rywalizacji:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 15:23.

fot. pressfocus

Gdzie oglądać mecz Tottenham - Leicester?

Spotkanie Tottenhamu z Leicesterem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport!

O której Tottenham zagra z Leicester?

Rywalizacja tych ekip zaplanowana została na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze