Tottenham – Leicester: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.09.2022

Harry Kane oddający strzał

Gdzie oglądać Tottenham – Leicester? Wydaje się, że spośród trzech, sobotnich meczów Premier League, najciekawiej dla postronnego kibica zapowiada się ten na Tottenham Hotspur Stadium. To właśnie tu miejscowe Koguty podejmą ekipę Leicester City i na pewno wielu kibiców angielskiej ekstraklasy zechce obejrzeć to starcie na żywo! Jeżeli Ty również należysz do tego grona, to w poniższym tekście znajdziesz więcej informacji o transmisji i streamach online.

Mecz Tottenhamu z Leicester będzie jednym z trzech, zaplanowanych na sobotę spotkań w Premier League. Transmisję z tego meczu zobaczysz na żywo na platformie Viaplay, a jeśli jeszcze nie posiadasz do niej dostępu, to poniższa instrukcja pomoże Ci go zdobyć!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz  Tottenham – Leicester

Tottenham – Leicester, transmisja na żywo w TV

Wybranie transmisji live na odbiorniku TV to oczywiście najpopularniejszy sposób na obejrzenie spotkania Premier League i nie tylko! Jeśli masz więc ochotę zobaczyć mecz Tottenhamu z Leicester w telewizji, to stosując się do powyższej instrukcji, otrzymasz taką możliwość dzięki platformie Viaplay! Dodam jeszcze, iż zawody na Tottenham Hotspur Stadium rozpoczną się punktualnie o godzinie 18:30!

Tottenham – Leicester: transmisja i stream online za darmo

Powyżej przedstawiłem, w jaki sposób zdobyć możliwość obejrzenia streamu online z meczu Tottenhamu z Leicester. Warto nadmienić, że w serwisie Viaplay zobaczysz nie tylko ten, konkretny mecz, ale również wszystkie inne spotkania Premier League – wybranie abonamentu na tej platformie niesie więc za sobą wiele korzyści, a poza tym jest całkowicie legalne! Jeśli zaś szukasz streamów online z innych dyscyplin i lig, to warto sprawdzić, jacy bukmacherzy oferują z nich transmisje!

Gdzie oglądać Tottenham – Leicester?

Spotkanie Tottenhamu z Leicester obejrzeć możesz w Viaplay, która to platforma oferuje wiele opcji transmisji. Omawiany mecz zobaczyć możesz bowiem w TV z funkcją SMART, ale również na komputerze, laptopie, czy wreszcie smartfonie z systemem Android lub IOS. Jak więc widzisz, opcji jest naprawdę sporo!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze