Tottenham – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.05.2023

Harry Kane podczas meczu z Newcastle

Gdzie oglądać Tottenham – Crystal Palace? Na brak emocji związanych z angielską piłką na pewno nie będziemy w sobotę narzekać! Jednym z ciekawszych gier tego dnia będzie rywalizacja derbowa pomiędzy pogrążonym w kryzysie Tottenhamem, a ekipą Crystal Palace! Poniżej znajdziecie wszystkie informacje na temat transmisji w TV i streamów online z derbów stolicy. Warto sprawdzić, gdzie oglądać to spotkanie na żywo!

Tottenham – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Sobotnie derby Londynu to jedna z pięciu propozycji, jakie ma dla nas tego dnia angielska ekstraklasa! Będzie to niezła okazja dla Kogutów, by w końcu się przełamać i zdobyć 3 punkty. Crystal Palace udowodniło jednak, że potrafi postawić się największym klubom Premier League i z pewnością nie odda punktów za darmo także w derbach stolicy! Starcie to rozpocznie się 6. maja o godzinie 16:00 polskiego czasu, a transmisję z przebiegu tych zawodów znajdziemy jedynie w internecie. Polecam jednak sprawdzić inne transmisje u polskich bukmacherów!

Tottenham – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

A zatem, gdzie oglądać Premier League, w tym sobotnie derby Londynu? Odpowiedzią na powyższe pytanie jest oferta Viaplay, która to stacja w trwającej kampanii pokazuje wszystkie spotkania ligi angielskiej. Można je oglądać za sprawą transmisji internetowych, czyli tak zwanych streamów online. Dopowiem jeszcze, iż wszystkie te streamy pokazywane są w jakości HD, a w dodatku usłyszycie przy nich polskich komentatorów. Jeżeli jesteście zainteresowani takimi rodzajami transmisji, to polecam postąpić zgodnie z poniższą instrukcją i cieszyć się streamem online z derbowej rywalizacji!

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Tottenham – Crystal Palace

Gdzie oglądać Tottenham – Crystal Palace?

Gdzie jeszcze będzie można obejrzeć spotkanie Kogutów z Orłami? Tak się składa, że wspomniany już operator Viaplay ma również swoją aplikację mobilną. By zainstalować ją na swoim smartfonie potrzebny będzie system operacyjny IOS lub Android, oraz oczywiście dostęp do internetu. Gdy już pobierzecie ową aplikację na telefon, wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto i uruchomić odpowiednią transmisję. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze