Tottenham – Crystal Palace: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 02.03.2024

Son prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Tottenham – Crystal Palace? Najbliższa sobota w Premier League łączy się z aż dwiema bataliami derbowymi. Mowa tu o rywalizacji londyńskich klubów, a mianowicie starciu Tottenhamu z Crystal Palace. Jeśli interesuje Was transmisja w TV i stream online z takiej batalii, w poniższym tekście znajdziecie informacje o takich rozwiązaniach. Zapraszam zatem do lektury.

Tottenham – Crystal Palace, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Tottenhamu z Crystal Palace będzie jednym z siedmiu sobotnich meczów na poziomie Premier League. Spurs od kilku tygodni są w wysokiej formie i regularnie wygrywają kolejne spotkania, zaś Crystal Palace po zmianie trenera wygrał ostatnio z Burnley aż 3:0. Sam mecz w Londynie powinien być dobrą opcją do obejrzenia na żywo i najpewniej padnie w nim kilka goli. Start rywalizacji został wyznaczony na 3. marca 2024 roku i godzinę 16:00 polskiego czasu. Meczu tego niestety nie znajdziemy na żadnym kanale w TV na żywo. Będzie można natomiast skorzystać ze streamów online, do której to kwestii już przechodzę!

Tottenham – Crystal Palace: transmisja i stream online za darmo

Zgodnie z zapowiedzią, pora na informacje odnośnie streamu online z opisywanych derbów Londynu. W chwili obecnej tylko i wyłącznie z wykorzystaniem takiej opcji będzie można zobaczyć rywalizację Tottenhamu z Crystal Palace. W chwili obecnej prawa do pokazywania gier ligi angielskiej posiada serwis streamingowy Viaplay, gdzie znajdziemy absolutnie wszystkie mecze tych rozgrywek, a zatem także spotkanie Tottenhamu z Crystal Palace! W chwili obecnej miesięczny dostęp do usług oferowanych przez Viaplay wynosi 55 PLN, a darmowych i legalnych opcji niestety nie znajdziemy. Jak natomiast prezentują się aktualne kursy bukmacherskie na opisywane starcie?

Gdzie oglądać Tottenham – Crystal Palace?

Jeżeli zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to mam nadzieję, że uzyskaliście już odpowiedź na powyższe pytanie. Absolutnie wszystkie mecze ligi angielskiej pokazywane są w serwisie streamingowym Viaplay i właśnie z tej opcji będzie można skorzystać w celu zobaczenia rywalizacji Tottenham – Crystal Palace na żywo! Jeżeli zdecydujecie się na obejrzenie derbów stolicy na żywo, to życzę możliwie najlepszego spotkania i jak największych emocji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze