Gdzie obejrzeć mecz Tottenham – Crystal Palace? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz. Dzisiaj Koguty na własnym stadionie podejmą Crystal Palace. To starcie było zagrożone przełożeniem, jednak finalnie stanęło na tym, że się odbędzie. Tottki na papierze są mocnymi faworytami, ale czy to wykorzystają?

Tottenham – Crystal Palace: gdzie oglądać dzisiaj?

Już dzisiaj dojdzie do kolejnego dość interesującego starcia w Premier League. W Boxing Day zawodnicy Tottenhamu podejmą na własnym stadionie Crystal Palace. Zarówno Tottki, jak i Crystal Palace, podejdą do tej rywalizacji nieco osłabieni. Było również ryzyko, że starcie się nie odbędzie, ale jednak finalnie prawdopodobnie zostanie rozegrane w planowanym terminie, więc będziesz mógł je obejrzeć w Canal+ Sport oraz Canal+ Online.

Tottenham – Crystal Palace: gdzie obejrzeć za darmo?

Gdzie obejrzeć za darmo Tottenham – Crystal Palace? Spotkanie tych ekip zobaczysz m.in. w Canal+ Online. Wystarczy, że założysz konto w eWinner i będziesz postępował według poniższej instrukcji:

  1. Zarejestruj się: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w ciągu siedmiu dni dowolny kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher

baner ewinner voucher canal+ online

Tottenham – Crystal Palace: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Czy da się obejrzeć w TV mecz Tottenham – Crystal Palace? Rywalizację tych ekip odpalisz nie tylko w kanałach telewizyjnych Canal+ Sport, ale również w aplikacji od tego dostawcy.

Tottenham – Crystal Palace: stream na żywo online

Skoro już wiesz, gdzie obejrzeć mecz Tottenham – Crystal Palace na streamie online, to nie zapomnij też, żeby sprawdzić, co wiemy o bonusach bukmacherskich. Dzięki nim możesz obstawiać zakłady ze sporym value.

Tottenham – Crystal Palace: zapowiedź meczu

Mecz Tottenham – Crystal Palace nie powinien być nudny dla kibiców. Obie ekipy stawiają na ofensywę i dobrze się je ogląda. Tutaj powinno paść wiele bramek. Przed startem tej rywalizacji możesz sprawdzić jeszcze kursy, jakie wystawili polscy bukmacherzy:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 maja 2022 00:43.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie obejrzeć mecz Tottenham - Crystal Palace?

Starcie tych ekip odpalisz m.in. w Canal+ Online i Canal+ Sport.

O której Tottenham zagra z Crystal Palace?

Starcie Tottenhamu z Crystal Palace zaplanowane zostało na godzinę 16:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze