Tottenham – Chelsea: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.11.2023

Thiago Silva grający o główkę

Gdzie oglądać Tottenham – Chelsea? Bez wątpienia wielkim hitem 11. kolejki Premier League będą poniedziałkowe derby Londynu pomiędzy Tottenhamem, a Chelsea, które zakończą tę serię gier w Anglii. Z pewnością zdecydowana większość kibiców zechce obejrzeć to starcie na żywo, a ja w poniższym tekście powiem, gdzie i w jaki sposób znaleźć bezpieczną i legalną transmisję w TV, jak i stream online. Zapraszam zatem do sprawdzenia szczegółów w poniższym tekście.

Tottenham – Chelsea, transmisja na żywo w TV

Opisywane derby Londynu zakończą 11. kolejkę Premier League, o czym wspomniałem już we wstępie. Batalia ta zapowiada się znakomicie głównie ze względu na fenomenalną dyspozycję Kogutów, którzy w wypadku zwycięstwa powrócą na fotel lidera angielskiej ekstraklasy! Samo starcie rozpocznie się 6. listopada 2023 roku o godzinie 21:00 polskiego czasu, a więc będzie to odpowiednia pora, by po pracy spędzić wieczór z angielską piłką! Niestety jednak nie będzie nam dane obejrzeć tego meczu w TV. Stacja Canal+ Sport pokazuje 2 mecze Premier League na kolejkę, ale w ten weekend padło na inne spotkania.

Tottenham – Chelsea: transmisja i stream online za darmo

Na całe szczęście, prócz transmisji w TV są również inne możliwości i alternatywy na oglądanie meczów piłkarskich na żywo! Do końca trwającego roku prawa transmisyjne do pokazywania meczów Premier League należą do serwisu Viaplay. Ten posiada własny serwis streamingowy, który bez problemu odnajdziemy w Internecie i na którym oczywiście będzie można obejrzeć hitowe spotkanie 11. kolejki angielskiej ekstraklasy! Niestety mówimy o transmisji, która nie będzie za darmo, ale trzeba będzie wykupić płatny pakiet. Za najlepsze piłkarskie emocje trzeba niestety często płacić, zaś ja polecam zerknąć na aktualne kursy bukmacherskie na derby Londynu:

Tottenham
Nov 06, 2023
21:00
Chelsea
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 20:55, 6 listopada 2023 20:55.

Gdzie oglądać Tottenham – Chelsea?

Niestety wychodzi więc na to, że rywalizację Tottenhamu z Chelsea w naszym kraju obejrzeć będzie można tylko z jednego źródła. Serwis Viaplay posiada prawa do pokazywania wszystkich gier Premier League do końca tego roku i właśnie na jego serwisie streamingowym odnajdziemy omawiane spotkanie na żywo. Jeżeli jesteście kibicami angielskiej piłki, to być może z takiej opcji skorzystacie. Ja na sam koniec polecam zerknąć na transmisje bukmacherów, gdyż tam znajdziecie wiele ciekawych potyczek piłkarskich na żywo i za darmo. Powodzenia i jak najlepszych wrażeń w poniedziałkowy wieczór!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze