Spotkanie Tottenhamu z Chelsea to nic innego, jak derby Londynu, które emocjonują wielu kibiców. Ci zastanawiają się, gdzie mogą obejrzeć swoje ulubione drużyny, bowiem to, że będzie to dobre show, jest wiadome już teraz. Dlatego też sprawdź, czy jest transmisja w TV lub stream online. Niżej odpowiadamy na pytania z tym związane!

Mecz Tottenham – Chelsea – gdzie oglądać dzisiaj?

Mecz Tottenhamu z Chelsea możesz obejrzeć w kilku miejscach, jednak wszystkie są płatne. Przez to, że w Polsce prawa do Premier League na razie ma tylko Canal+ Sport. Ten wymaga, żeby mieć dostęp do pakietu sportowego, aby móc obejrzeć spotkania angielskiej ligi. Bukmacherzy z kolei nie posiadają praw do transmitowania ligi. Jednak inne zmagania możesz u nich obejrzeć, co tłumaczymy niżej:

To wszystko, co musisz zrobić, żeby dostać dostęp do oglądania topowych lig. Dzięki temu zobaczysz ulubione drużyny za darmo – bez żadnych opłat, kuponów i depozytów. Pamiętaj jednak, że to nie obowiązuje Premier League.

totalbet tv bundesliga

Tottenham – Chelsea: za darmo w Internecie

Mecz Tottenhamu z Chelsea nie obejrzysz za darmo w internecie. Niestety za transmisję w playerze trzeba zapłacić i to jedyna możliwość, aby móc obejrzeć spotkanie Kogutów z The Blues. Nie ma innej możliwości, aby zobaczyć je legalnie.

Mecz Tottenham – Chelsea dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Tottenhamu z Chelsea będzie pokazywane w TV. Canal+ Sport ma swoje kanały telewizyjne i pokazuje w nich właśnie spotkania angielskiej ligi. Jedyne co trzeba zrobić, to wykupić dostęp do pakietu sportowego. Ten kosztuje nawet kilkadziesiąt złotych.

Tottenham – Chelsea: stream na żywo online

Stream na żywo online będziesz mógł obejrzeć chociażby w playerze, gdzie jest właśnie Canal+ Sport, ale pamiętaj, że transmisja kosztuje. Nie ma możliwości oglądania Premier League za darmo, dopóki bukmacherzy nie wykupią praw.

Tottenham – Chelsea: zapowiedź meczu

Taki mecz, jak ten Tottenhamu z Chelsea elektryzuje wielu kibiców, którzy już wiedzą, gdzie mogą obejrzeć ten mecz. Warto jednak jeszcze go obstawić, żeby zwiększyć swoje emocje z oglądania spotkań. Kursy bukmacherskie są ciekawe, bowiem nawet rynek 1X2 jest wart zagrania zakładu w kierunku zwycięstwa The Blues. Przekonaj się zresztą sam:
Zdjęcie: Daniel Hambury/Focus Images/MB Media/PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze