Tottenham – Brighton: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 10.02.2024

James Maddison z piłką przy nodze

Gdzie oglądać Tottenham – Brighton? W sobotę emocji z angielską piłką zdecydowanie nie zabraknie, a gwarancją dobrych wrażeń powinien być między innymi mecz na Tottenham Hotspur Stadium! To na swoim obiekcie Koguty stawią czoła zawsze niebezpiecznemu Brightonowi, a ja podpowiem gdzie i w jaki sposób będzie można zobaczyć to spotkanie na żywo. Zapraszam zatem do zapoznania się ze szczegółami tekstu.

Tottenham – Brighton, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Tottenhamu z Brightonem będzie jednym z siedmiu sobotnich meczów na poziomie Premier League. Spurs od kilku tygodni są w wysokiej formie i regularnie wygrywają kolejne spotkania, zaś Brighton zwykł ostatnio grać w kratkę. Sam mecz w Londynie powinien być znakomitą opcją do obejrzenia na żywo i najpewniej padnie w nim kilka goli. Start rywalizacji został wyznaczony na 10. lutego 2024 roku i godzinę 16:00 polskiego czasu. Meczu tego niestety nie znajdziemy na żadnym kanale w TV na żywo. Będzie można natomiast skorzystać ze streamów online, do której to kwestii już przechodzę!

Tottenham – Brighton: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli do tej pory nie zastanawialiście się, gdzie oglądać Premier League, to w Polsce znajdziemy operatora, który pokazuje absolutnie wszystkie spotkania tych rozgrywek. Mówię tu o platformie streamingowej Viaplay, na której jeszcze przez pewien okres odnajdziemy 100% meczów Premier League. Siłą rzeczy, rywalizacja Tottenhamu z Brightonem również będzie tam dostępna do obejrzenia na żywo, a streamowi online towarzyszyć będzie obraz w jakości HD i polski komentarz. Miesięczny dostęp do serwisu Viaplay obecnie kosztuje 55 PLN, a darmowych i legalnych alternatyw niestety nie znajdziemy.

Gdzie oglądać Tottenham – Brighton?

Zbliżając się do końca artykułu, mam nadzieję, że pomógł on Wam dowiedzieć się, gdzie oglądać starcie Tottenham – Brighton na żywo w kontekście dostępnych na polskim rynku opcji. Niestety tych nie ma zbyt wiele, ponieważ de facto możemy skorzystać tylko i wyłącznie ze streamu online w Viaplay. Niestety zabraknie transmisji w TV, której tym razem nie znajdziemy na sportowych antenach Canal+. Mimo to sam mecz zapowiada się bardzo ciekawie i niewykluczone, że padnie w nim sporo bramek! Na koniec wrzucam aktualne kursy bukmacherskie i życzę jak największych emocji podczas starcia na Tottenham Hotspur Stadiuim!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze