Tottenham – Brentford: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 20.05.2023

Son prowadzący piłkę

Gdzie oglądać Tottenham – Brentford? W najbliższą sobotę dojdzie do wielu potyczek, które finalnie mogą zadecydować o losach wielu ekip w przyszłym sezonie. Taką jest chociażby Tottenham, który w dalszym ciągu walczy o udział w europejskich pucharach. Koguty w pierwszym sobotnim meczu Premier League podejmą Brentford w derbowym spotkaniu. Gdzie i w jaki sposób oglądać ten mecz? Właśnie o tym jest poniższy tekst, do przeczytania którego serdecznie zachęcam.

Tottenham – Brentford, transmisja na żywo w TV

Warto przypomnieć, iż starcie Tottenhamu z Brentfordem to nie tylko bardzo ważne w kontekście walki o czołowe lokaty starcie dla Kogutów. Będą to oczywiście także derby Londynu i można być pewnym, że nawet nie walczący już o nic w obecnej kampanii Brentford zrobi wszystko, aby zwyciężyć z lokalnym rywalem. Starcie na Tottenham Hotspur Stadium zapowiada się zatem znakomicie, a jego początek zaplanowany został już na godzinę 13:30. Niestety nie dane nam będzie obejrzeć owego meczu na żadnym kanale telewizyjnym, lecz korzystając z okazji, zachęcę Was do zerknięcia na transmisje u polskich bukmacherów.

Tottenham – Brentford: transmisja i stream online za darmo

Skoro nie w telewizji, to w jaki sposób będzie można obejrzeć ów spotkanie na żywo? Metodą na zobaczenie derbowej rywalizacji Tottenhamu z Brentfordem jest skorzystanie ze streamu online, który dostępny będzie na żywo w Viaplay! Na tej platformie streamingowej znajdziecie z resztą wszystkie starcia Premier League do końca sezonu 2022/23, którym towarzyszy polski komentarz, oraz jakość obrazu HD. Jeżeli stawiacie typy na Premier League lub po prostu jesteście miłośnikami owych rozgrywek, to warto postąpić zgodnie z poniższą instrukcją i obejrzeć mecz Tottenham – Brentford z legalnego źródła, jakim jest Viaplay:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/goto/viaplay
  2. Zaloguj się na konto
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Tottenham – Brentford

Gdzie oglądać Tottenham – Brentford?

Gdzie jeszcze będzie można obejrzeć spotkanie Kogutów z Pszczółkami? Tak się składa, że wspomniany już operator Viaplay ma również swoją aplikację mobilną. By zainstalować ją na swoim smartfonie potrzebny będzie system operacyjny IOS lub Android, oraz oczywiście dostęp do internetu. Gdy już pobierzecie ową aplikację na telefon, wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto i uruchomić odpowiednią transmisję. Wielu emocji i miłego oglądania!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze