Gdzie oglądać mecz Tottenham – AS Roma? Na to pytanie odpowiadamy w tym artykule. Koguty podejmą Rzymian już o godzinie 20:15 i patrząc na kursy bukmacherskie widzimy, że są faworytami, ale różnica wcale nie jest aż tak duża. Czy Tottenham wygra to starcie bez większych problemów? A może podopieczni Mourinho sprawią nam niespodziankę?

Tottenham – AS Roma, gdzie oglądać

Gdzie oglądać mecz Tottenham – AS Roma za darmo? To spotkanie zostanie puszczone w STS TV. Warto wspomnieć, że dzięki naszej współpracy z tym bukmacherem możesz oglądać spotkanie za za darmo. Co trzeba zrobić?

  1. Zarejestruj się z naszego linku –> https://zagranie.com/go/sts
  2. Zagraj dowolny kupon u tego bukmachera
  3. Przejdź do sekcji TV
  4. Oglądaj mecz Real Madryt – Juventus

Tottenham – AS Roma, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Tottenham – AS Roma? Możesz to zrobić właśnie w STS TV, a więcej o tym pisaliśmy wyżej w krótkiej instrukcji. Koguty podejmą Rzymian już o godzinie 20:15, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby się z tym zapoznać. Obie ekipy w przygotowaniach do sezonu rozegrały już trochę spotkań. Rzymianie mają aż pięć sparingów na koncie, z czego tylko dwa wygrane, a Koguty rozegrały trzy starcia.

Tottenham – AS Roma, transmisja na żywo w TV

Podczas przygotowań do sezonu obie drużyny prezentują chwiejną formę, ponieważ raz wygrywają w dobrym stylu, a innym razem ledwo remisują lub też przegrywają. Tutaj spodziewamy się dobrego widowiska i liczymy na to, że zarówno Koguty, jak i Rzymianie nam je dostarczą. Jak użyjesz STS do tego, żeby oglądać mecz Tottenham – AS Roma, to możesz przerzucić obraz z laptopa lub telefonu na telewizor. Warto wypróbować takie rozwiązanie!

Tottenham – AS Roma, transmisja online

Gdzie oglądać stream online z meczu Tottenham – AS Roma? Możesz to zrobić w kilku miejscach, np. na telefonie, czy tablecie z systemem Android lub iOS – STS w końcu ma dedykowaną aplikację, którą możesz pobrać na te urządzenia. Koguty zmierzą się z Rzymianami o godzinie 20:15, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby zainteresować się tymi rozwiązaniami.

Tottenham – AS Roma, szanse na zwycięstwo

Przed startem meczu Tottenham – AS Roma zerknij jeszcze na kursy bukmacherskie, jakie przygotowali na to starcie bukmacherzy. W ofercie operatorów można znaleźć bardzo ciekawe zakłady ze sporym value.

Klubowe mecze towarzyskie

30 lipca 2022

20:15

Tottenham
AS Roma
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 30 lipca 2022 20:11.
fot. pressfocus
Gdzie oglądać mecz Tottenham - AS Roma?

Spotkanie Tottenhamu z AS Romą będziesz mógł obejrzeć w STS TV!

O której Tottenham zagra z AS Romą?

Rywalizacja Kogutów z Rzymianami zaplanowana została na godzinę STS TV!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze