Tottenham – Arsenal: kurs 100.00 na zwycięzcę derbów północnego Londynu!

Piłkarze Arsenalu po zdobyciu gola

W najbliższą niedzielę dojdzie do wielkiego hitu na poziomie Premier League, a będą nim derby północnego Londynu! Starcie Tottenhamu z Arsenalem możecie teraz obstawić u bukmachera STS z wykorzystaniem specjalnej promocji, a więc kursu 100.00 na zwycięzcę meczu! Jak skorzystać z oferty i zagrać o 200 PLN bonusu? Zapraszam do sprawdzenia!

baner STS na Tottenham - Arsenal

Bukmacher STS chcąc przyciągnąć do siebie nowych graczy wyszedł z naprawdę interesującą ofertą powitalną! Obecnie korzystając z naszego kodu promocyjnego możecie obstawić wygraną Tottenhamu lub Arsenalu w niedzielnych derbach po promocyjnym kursie 100.00! Jak powalczyć o 200 PLN bonusu od STS?

  1. Rozpocznij rejestrację w STS klikając w tym miejscu.
  2. Podczas zakładania konta koniecznie użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE.
  3. Zaakceptuj wszystkie zgody marketingowe.
  4. Dokonaj pierwszej wpłaty o wartości minimum 50 PLN
  5. Postaw pierwszy kupon na swoim koncie zawierający zakład na zwycięstwo Tottenhamu lub Arsenalu.
  6. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN.
  7. Jeżeli Twój zakład będzie wygrany, to STS wypłaci Ci aż 200 PLN bonusu!

Wyraźnymi faworytami niedzielnych derbów będą przyjezdni z Emirates Stadium. Arsenal jest po efektownym zwycięstwie nad Chelsea w stosunku 5:0 i walczy o mistrzostwo Anglii. Tottenham ostatnimi czasy nie zachwyca i przed tygodniem przegrał z Newcastle 0:4. Warto zatem skorzystać z okazji i pokusić się o zagranie typu na zwycięzcę rywalizacji po promocyjnym kursie 100.00 w STS!

W artykule przedstawiono jedynie skrócone warunki i zasady udziału w promocji od STS. W przypadku wątpliwości odnośnie akcji promocyjnej, sprawdź koniecznie pełny regulamin!

fot. Pressfocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze