Gdzie oglądać mecz Tottenham – Arsenal? Odpowiedź poznasz z poniższego tekstu. W Premier League dojdzie dzisiaj do spotkania Kogutów z Kanonierami, więc kibice na pewno nie mogą narzekać na nudę. Rywalizacja tych ekip będzie na pewno bardzo ciekawa i warto ją obejrzeć, bo obie dalej mają o co grać i trzy punkty są im potrzebne.

ewinner, baner, canal+ online
fot. ewinner

Tottenham – Arsenal, gdzie oglądać

W sobotę w Premier League rozegranych zostanie aż pięć spotkań, a w jednym z nich Tottenham podejmie u siebie Arsenal. Naturalnie Koguty są faworytami w tym starciu, ale nie mogą zlekceważyć rywali, jeżeli chcą zdobyć trzy punkty, ponieważ Kanonierzy również są groźni. Na pewno będzie to widowisko spotkanie i warto je obejrzeć – o tym, gdzie możesz to zrobić, więcej piszemy niżej!

Tottenham – Arsenal, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać mecz Tottenham – Arsenal w TV? Spotkania Premier League są pokazywane w Canal+ Sport i jest to ostatni sezon, gdy angielską ligę możemy oglądać w tej telewizji. Od początku rozgrywek spod szyldu 2022/2023 transmisja przejdzie do Viaplay. Spotkanie tych drużyn zostanie puszczone w Canal+ Sport 2 oraz w Canal+ Online!

Tottenham – Arsenal, transmisja na żywo za darmo

Gdzie oglądać za darmo mecz Tottenham – Arsenal? Będzie to możliwe w Canal+ Online, bo razem z eWinnerem mamy dla Ciebie voucher na tę platformę. Wykorzystując go będziesz mógł z niej korzystać za free przez aż 30 dni. Wszystko opisaliśmy w specjalnej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. Podaj kod ZAGRANIE
  3. Zweryfikuj się w ciągu siedmiu dni
  4. Zagraj w tym czasie kupon
  5. Zgłoś się na czat gracza po voucher
  6. Wykorzystaj go na stronie Canal+ Online
  7. Oglądaj spotkanie Manchester City – Watford

Rejestracja u tego operatora zapewni Ci specjalne bonusy bukmacherskie na start. Grając razem z nimi możesz w prosty sposób zwiększyć swoje emocje z kibicowania jednej, czy drugiej ekipie!

Tottenham – Arsenal, transmisja online

Transmisja online z meczu Tottenham – Arsenal będzie dostępna również w aplikacji na telefony od Canal+ Online i jest to świetne rozwiązanie np. dla osób, które będą w podróży i będą chciały obejrzeć rywalizację tych ekip. Wystarczy mieć urządzenie z systemem Android lub iOS oraz podłączenie do internetu.

Tottenham – Arsenal, szanse na zwycięstwo

Zanim rozpocznie się spotkanie Tottenham – Arsenal możesz jeszcze sprawdzić, jakie kursy bukmacherskie wystawili operatorzy. W ich ofercie można znaleźć ciekawe zakłady ze sporym value, jak np. te przedstawione tutaj:

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 17 maja 2022 16:55.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Tottenham - Arsenal?

Spotkanie Tottenhamu z Arsenalem będziesz mógł obejrzeć w Canal+ Sport i Canal+ Online!

O której Tottenham zagra z Arsenalem?

Rywalizacja Tottenhamu z Arsenalem zaplanowana została na godzinę 20:45.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze