Totolotek Zakłady Bukmacherskie to operator, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli myślisz, że już wszystko o nim wiesz i nie jest w stanie Cię zaskoczyć – okazuje się, że na horyzoncie naprawdę duże zmiany! Czego się spodziewać po nowym Totolotku? Sprawdzamy!

Zmiany, idą zmiany…

Zacznijmy od początku – kto stoi za zmianami w Totolotku? Duża niemiecka Grupa Gauselmann działająca od 1957 roku i zatrudniająca około 13 500 pracowników. Dysponuje innowacyjną technologią „Die Spielemacher”, dzięki której dostarcza klientom najwyższej jakości usługi.

Znak rozpoznawczy Grupy Gauselmann, a teraz już i Totolotka, to słońce Merkur, które ma symbolizować dobrą rozrywkę z najlepszymi, legalnymi grami na świecie. Trudno będzie Wam się przestawić na nowe logo Totolotka? Szczerze – nam też, ale jeśli ma to oznaczać usługi na najwyższym poziomie, to jesteśmy za! W końcu liczy się wnętrze 😉

„Zakłady bukmacherskie są niezwykle popularne w Polsce i dla wielu miłośników sportu są niezbędnym elementem dobrych rozgrywek. Przejęcie Totolotka jest ważną częścią naszej strategii rozwoju. Otwieramy się na Polskę i dzięki temu zdobywamy kolejny ważny rynek w Europie obok Niemiec, Austrii, Danii i Belgii.” – zaznacza Niko Steinkrauß, CEO w Merkur Sportwetten.

Gauselmann Group

 

Zakłady online

Totolotek zapowiada rewolucję w obszarze swojego systemu do obstawiania online, z którego na co dzień korzystacie na www.totolotek.pl.

Co się zmieni?

  • Zmieni się interfejs – będzie nowoczesny, intuicyjny
  • System dostanie porządnego kopa – będzie działał znacznie szybciej
  • Oferta będzie mocno ukierunkowana na zakłady na żywo
  • Oferta zakładów live zostanie rozszerzona do około 40 tysięcy zdarzeń miesięcznie
  • System bukmachera będzie w pełni dostosowany do wygodnego użytkowania mobilnego 

Punkty stacjonarne

Duże zmiany zauważą również fani obstawiania w punktach naziemnych Totolotka.

Dotychczasowe lokale? Przejdą gruntowny remont, zyskają nowoczesny charakter – nie tylko dzięki wystrojowi, ale przede wszystkim dzięki terminalom bukmacherskim, które będą już teraz stałym elementem wyposażenia.

Nowe lokale? Tak jest! Totolotek otworzy kilkadziesiąt nowych punktów, a co więcej – będą to punkty premium o podwyższonym standardzie. Będzie tam można w komfortowych warunkach i na dużych ekranach oglądać najważniejsze wydarzenia sportowe.

 

Czas start!

Proces zmian właśnie ruszył.

Nie spodziewajcie się, że z dnia na dzień zobaczycie nowego Totolotka. W grę wchodzi sporo inwestycji, wartych dziesiątki milionów złotych, dlatego potrzeba czasu, aby to wszystko wdrożyć. Pozostaje nam ćwiczyć cierpliwość, chociaż nie jest to łatwe, bo ciekawość zżera! Ile będzie trzeba czekać na efekt finalny? Wszystko ma być gotowe przed Mistrzostwami Europy w piłce nożnej w 2020 roku.

Więcej informacji na temat Totolotka i innych legalnych bukmacherów znajdziesz tutaj: https://zagranie.com/bukmacherzy/