Zakłady bukmacherskie Totolotek SA zostały Oficjalnym Partnerem Pucharu Polski w sezonach 2017/18 i 2018/19 w piłce nożnej. Rozgrywki te są objęte patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Jest to niewątpliwie kolejny znak, iż bukmacherzy mogą realnie przyczyniać się do rozwoju polskiego sportu.

Puchar Polski w piłce nożnej to najbardziej prestiżowe i masowe rozgrywki odbywające się w Polsce w formie pucharowej. Przez ogromną ilość drużyn biorących w nim udział są potocznie nazywane pucharem tysiąca drużyn.

Puchar Polski będzie dla zakładów bukmacherskich Totolotek pierwszym, ogólnopolskim projektem sponsoringowym. Będziemy mieli możliwość dotarcia do kibiców w całym kraju przy okazji rywalizacji, która cieszy się coraz większą renomą. Wiążemy się z rozgrywkami w których grać i wygrać mogą nie tylko najlepsi. To doskonale oddaje idee branży legalnych zakładów sportowych coraz aktywniej wspierającej polską piłkę i inne dyscypliny. – powiedział Adam Lamentowicz, prezes Totolotek SA.

Finał PP od sezonu 2013/14 jest rokrocznie rozgrywany na Stadionie Narodowym, co zwiększyło zainteresowanie i podkreśliło jego rangę. Zwycięzca Pucharu Polski otrzymuje możliwość wystąpienia w kwalifikacjach do Ligi Europejskiej oraz weźmie udział w finale Superpucharu Polski. W Superpucharze mierzy się zwycięzca PP i drużyna, która wygrała Ekstraklasę. W sezonie 2016/17 był to mecz pomiędzy Legią Warszawa (Mistrz Polski) i Arką Gdynia (tryumfator PP).

Konsekwentna strategia odbudowy marki Puchar Polski, którą PZPN realizuje w ostatnich latach przyczynia się do zwiększenia popularności i prestiżu tych rozgrywek. Zmiana wizerunkowa jest dostrzegana również na rynku marketingowym i sponsoringowym. Efektem tego jest nawiązanie współpracy z firmą Totolotek SA, która tym samym dołącza do grona sponsorów Pucharu Polski. – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Totolotek SA to legalne zakłady bukmacherskie działające na polskim rynku już od 1992 roku, funkcjonują na podstawie licencji otrzymanej od Ministerstwa Finansów. Bukmacher posiada stacjonarne punkty sprzedaże w większości polskich miast, dodatkowo posiada ofertę zakładów sportowych w internecie.

To świetna informacja dla Pucharu Polski. W wielu europejskich krajach wspieranie sportu przez zakłady bukmacherskie to coś normalnego, wręcz potrzebnego. Nie bójmy się legalnych zakładów, tym bardziej w sytuacji, kiedy chcą one inwestować w polski sport. – powiedział Jakub Bischof, wieloletni specjalista ds. marketingu w zakładach bukmacherskich na terenie Anglii.

Puchar Polski niewątpliwie zyskał potężnego sprzymierzeńca w postaci zakładów bukmacherskich Totolotek. Nam pozostaje zacierać ręce i spoglądać na efekty tej współpracy.

Totolotek to legalny bukmacher udzielający zakładów wzajemnych również na swojej stronie internetowej. Możesz spróbować swoich sił i odebrać darmowe 20 PLN na zakład.

Totolotek odbierz bonus

Zobacz także: Jak Totolotek plasuje się w rankingu legalnych bukmacherów