Obecna sytuacja na świecie sparaliżowała światowy sport. Większość lig i turniejów sportowych została wstrzymana bądź ostatecznie odwołana. Oferty bukmacherskie proponowane przez operatorów skupiły się na wydarzeniach odbywających się na Białorusi czy Tadżykistanie. Kibice z niecierpliwością czekają na pozytywne wieści o powrocie ich ulubionych rozgrywek. Legalny bukmacher Totolotek zdecydował się powiedzieć „stop” i zapewnić swoim graczom nową ofertę na wydarzenia sportowe. W jaki sposób chce zbudzić sport do życia i dokończyć rozgrywki? Tego dowiecie się w poniższym artykule.

Totolotek i jego sposób na dokończenie rozgrywek sportowych

Kto spodziewałby się, że początek 2020 roku przyniesie nam taki obrót wydarzeń? Brak sportu na żywo, kiedyś wydawał się nierealny. Dziś jest naszą rzeczywistością, z którą nie możemy dać sobie rady. Dopóki sytuacja się nie zmieni, musimy skupić się na innych opcjach, a w tym pomoże nam globalny dostawca informacji sportowych – Sportradar, który parę dni temu ogłosił wprowadzenie na rynek symulowanej rzeczywistości, opartej na sztucznej inteligencji. Co miałoby to zmienić w światowym sporcie? Przede wszystkim odegranie profesjonalnych meczów sportowych, które miałyby być udostępniane klientom w ramach istniejących analiz i statystyk poszczególnych wydarzeń sportowych. Legalny Bukmacher Totolotek jest na tak i już za parę dni przedstawi nam swoją nową ofertę online.

Jednak, czy rzeczywiście możliwości sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego będą w stanie zapewnić graczom zakłady sportowe oparte na wydarzeniach, które są jak najbardziej zbliżone do prawdziwego życia? Do tego bez konieczności integracji zawodników. Dyrektor generalny Sportradar gwarantuje, że jest to możliwe i już niebawem taka opcja zostanie wprowadzona do ofert bukmacherskich.

Sądząc po statystykach pokazującym nam wybór kategorii zakładów bukmacherskich na stronach operatorów, można wywnioskować, że rosnącym zainteresowaniem cieszą się wydarzenia w dziedzinie esportów, czy sportów wirtualnych. Nie da się ukryć, że są to alternatywne sposoby obstawiania w czasie pandemii, a produkt przedstawiony przez Sportradar może zapewnić legalnym bukmacherom bezproblemowy dostęp do unikalnego produktu.

Dane meczowe kluczem do stworzenia idealnej symulacji?

Opierając się na badaniach przeprowadzonych przez zespół Sportradar oraz wynikach statystycznych, które dostarczyły firmie odpowiednich danych meczowych, można przyznać, że symulowane gry rzeczywiście oferują szeroki zakres możliwości zakładów przedmeczowych i na żywo.

Twórcy zapewniają, że symulacje będą odzwierciedlać formę drużyn i ich taktykę meczową, oba czynniki mają stworzyć zaawansowane wrażenia z gry. Pierwsze spotkania zostaną odwzorowane na podstawie lig Niemiec, Anglii i Hiszpanii. Mamy nadzieję, że symulowana piłka nożna zapewni swoim kibicom szansę ukończenia aktualnego sezonu piłkarskiego.

Co myślicie o takim rozwiązaniu? Czy rzeczywiście 90-minutowe rozgrywki wizualizowane przez osoby śledzące mecze na żywo zagwarantują nam satysfakcję? Czy to wystarczy, żeby najwierniejsi fani mogli stawiać na swoje ulubione drużyny i analizować ich wirtualne mecze? Przekonamy się o tym niebawem, a tymczasem proponujemy zapoznać się z ofertą powitalną Totolotka. Być może już za parę dni przyda się Wam do wykorzystania podczas obstawiania wirtualnych rozgrywek ligi hiszpańskiej? Sprawdźcie sami!

Zdjęcie: maxuser / www.shutterstock.com