W TOTALbet gra bez podatku powinna szybko Cię zainteresować, ponieważ dzięki niej możesz wygrywać więcej na kuponach. Z podatkami już tak jest, że nikt nie lubi ich płacić. W zakładach TOTALbet istnieje szansa, żeby typować bez tego dodatkowego obciążania. Dzięki temu zawartość Twojego portfela może rosnąć w szybszym tempie. Jak grać bez podatku u tego bukmachera? Wszystko wyjaśniamy w tym artykule!

Podatek w zakładach bukmacherskich – o co chodzi?

Podatek u bukmacherów to efekt ustawy hazardowej, która w zmienionej wersji obowiązuje od 2017 roku. To dokument prawny, który reguluje działalność bukmacherską w naszym kraju. Istotną rolę w tej ustawie stanowi podatek od zakładów. W naszym kraju wynosi on 12% od stawki na kuponie. W codzienności gracza oznacza to, że od kwoty, za jaką typujesz, bukmacher odejmuje 12%, żeby spełnić zobowiązania fiskalne względem państwa.

Tłumacząc prościej:

Obowiązująca stawka podatkowa 12% sprawia, że grając za 100 zł Twój kupon rozliczany jest w oparciu o 88 zł (realna stawka). Reszta kwoty nie bierze udziału w zakładzie, ponieważ stanowi 12% podatku.

Jak uniknąć podatku?

Często mówi się, że “Polak potrafi”. To dotyczy również firm bukmacherskich, które znalazły sposób, jak legalnie obchodzić kwestię związaną z podatkiem. To także w Twoim interesie, ponieważ korzystając z takich mechanizmów możesz wygrywać więcej nawet o 14% niż normalnie!

Legalni bukmacherzy, znając niechęć typerów do wysokiego 12-procentowego podatku, postanowili zorganizować promocje, które mają na celu zniwelowanie tego obciążenia. Wszystko to zapoczątkował forBET, a następnie do takich akcji dołączali się kolejni bukmacherzy.

Świetnym tego przykładem są zakłady TOTALbet, które aktualnie mają jedną z najlepszych ofert gry bez podatku.

Co trzeba zrobić, żeby uniknąć podatku? Wybrać legalną firmę, która oferuje zakłady bez podatku, a następnie postępować zgodnie z warunkami specjalnej oferty.

Standardowy kuponKupon objęty promocją TOTALbet
Kupon z podatkiemKupon bez podatku
Stawka: 100 zł | Kurs: 2.00Stawka: 100 zł | Kurs: 2.00
Wygrana: 176 złotychWygrana: 200 złotych
Porównanie zakładów bez podatku ze standardowymi kuponami nieobjętymi promocją.
Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

TOTALbet bez podatku 24/7 – wygrywasz więcej

Bukmacher TOTALbet to jeden z tych operatorów, którzy udostępniają typy bez podatku. Co oznacza ta oferta? To że Twoja wygrana na kuponie może być o 14% wyższa. Wszystko to sprawia, że gra na stronie totalbet.pl i w aplikacji mobilnej z perspektywy finansów jest bardzo opłacalna. A do tego przypomnijmy, że jako nowy gracz możesz odebrać kod promocyjny TOTALbet na bonusy powitalne. Jeśli nie masz jeszcze konta u tego operatora, to możesz je założyć, korzystając z przycisku poniżej:

Zasady gry bez podatku w TOTALbet

Jak działa obstawianie bez podatku w TOTALbet? Promocją objęte są kupony przedmeczowe i na żywo. Aby zakład kwalifikował się do powiększonej wygranej musi być akumulatorem (zakład AKO) złożonym z przynajmniej trzech typów. Poszczególne selekcje powinny być zagrane po kursie minimalnym 1.20.

Co istotne w promocji – nie ma limitu stawki, a także podejść do oferty. To oznacza, że każdy z graczy może składać dowolną ilość zakładów, które będą brane pod uwagę w rozliczeniu bez podatku.

Oferta specjalna, dzięki której możesz robić typy dnia bez podatku działa przez 24 godziny na dobę. Takie rozwiązanie zasługuje na oklaski, ponieważ gra bez podatku u konkurencyjnego bukmachera, czyli Fortuny (Happy Hours) obowiązuje w odgórnie ustalonych godzinach. W przypadku TOTALbet nie musisz spoglądać na zegarek, bo oferta zawsze jest dostępna!

‼️ Wyższe wygrane, które uzyskasz dzięki promocji, nie podlegają warunkom obrotu i trafiają normalnie na saldo główne.

FAQ

Czy w TOTALbet można grać bez podatku?

Tak, to bukmacher, który stosuje promocję, w której wytypujesz kupony bez podatku.

Jak zagrać bez podatku?

W TOTALbet kupony bez podatku to zakłady AKO z minimum trzema zdarzeniami po kursach minimalnych 1.20.

Jakie sporty obstawisz bez podatku w TOTALbet?

W promocji udział biorą wszystkie dyscypliny sportowe.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze