Total Games to nowa promocja w Totalbet, w ramach której możesz otrzymać piłki z Euro 2020. Wystarczy spełnić warunki promocji obstawiając gry karciane (symulowane) u tego operatora. Sprawdź, jak to zrobić i odbierz bonus w Totalbet na start, który daje dodatkowe nagrody!

Total Games daje możliwość odebrania bonusów w Totalbet!

Symulowane gry karciane to dość ciekawa inicjatywa. Pozwala na obstawianie symulowanych gier jak Poker, Blackjack, czy Bakarat u bukmachera, na żywo. Trzeba jednak przede wszystkim pamiętać, że ma to być dobra zabawa, bowiem bardzo trudno tutaj o jakiekolwiek analizy, czy typy. Wyniki są symulowane, więc trzeba to wziąć pod uwagę, natomiast wciąż można się świetnie bawić w przerwie od sezonu piłkarskiego, czy innych rozgrywek sportowych.

Każdą z wyżej wymienionych gier można osobno obstawiać, o czym należy pamiętać. Dostępne są różne opcje, a zakłady live dla graczy są gotowe do obstawiania 24/7. Do tego w ramach promocji “Piłki Total Games” można zgarnąć futbolówkę z Euro 2020. Zobacz, jakie są zasady!

W Totalbet bonus dostaniesz też za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE. Zobacz, jakie są warunki!

total games totalbet

W akcji z piłkami można wziąć udział do końca lipca. Warunkiem przyznania piłki jest uzyskanie dziennego obrotu w wysokości 300 PLN. Z promocji każdy z klientów może skorzystać tylko raz, a piłka zostanie wysłana kurierem na adres wskazany na koncie, więc nie pomylcie się przy rejestracji.

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Akcja dostępna jest dla wszystkich klientów Totalbet, zarówno tych starych, jak i nowych. Wystarczy w ciągu jednego dnia obrócić 300 PLN na grach karcianych. Do tego w możesz zgarnąć bonus w Totalbet za założenie konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE, który da Ci:

  • 100% do 5000 PLN od depozytu
  • 20 + 20 PLN freebet
  • 200 PLN zakład bez ryzyka ze zwrotem na konto depozytowe

Zaloguj się aby dodawać komentarze