Torino – Monza: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 07.05.2023

Aleksey Miranchuk, Marlon

Gdzie oglądać mecz Torino – Monza? Jednym z niedzielnych meczów ligi włoskiej będzie rywalizacja pomiędzy Torino a Monzą. Jeśli masz ochotę prześledzić to spotkanie, przeczytaj poniższy tekst i sprawdź, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Starcie Torino z Monzą można będzie obejrzeć w STS TV. Nie masz jeszcze konta u tego bukmachera i chcesz wiedzieć, co trzeba zrobić, by móc oglądać transmisje meczów Serie A w STS? Oto krótka instrukcja:

  1. Załóż konto, klikając link https://www.zagranie.com/goto/sts
  2. Wpisz kod promocyjny ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon na dobę
  4. Ciesz się oglądaniem meczów w STS TV
  5. Życzę miłego oglądania!
sts tv

Torino – Monza, transmisja na żywo w TV

Mecz Torino – Monza zostanie rozegrany 7 maja 2023 o godzinie 15:00. Będzie to rywalizacja dwóch typowych ligowych przeciętniaków, choć dość wyraźnymi faworytami w teorii będą tutaj gospodarze. Co wydarzy się w tym starciu? Jaki padnie wynik? Jeżeli masz ochotę je obejrzeć, jego transmisja TV dostępna będzie w Eleven Sports 1.

Torino
May 07, 2023
15:00
Monza
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15:06, 7 maja 2023 15:06.

Torino – Monza: transmisja i stream online za darmo

Nie masz możliwości, by prześledzić ten mecz w telewizji? Skorzystaj z transmisji live u bukmacherów! Jednym z operatorów, u których obejrzysz ten mecz, jest Superbet. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u tego bukmachera, załóż je z kodem ZAGRANIE, zweryfikuj swoje dane i oglądaj mecze całkowicie za darmo! Pamiętaj, że z naszym kodem zyskasz również atrakcyjny tydzień bez ryzyka na start.

Gdzie oglądać Torino – Monza?

Torino – Monza obejrzysz w STS TV. Jeżeli jesteś typerem, który lubi na bieżąco śledzić obstawiane przez siebie mecze, to bogata oferta streamów w STS TV z pewnością przypadnie Ci do gustu. Dostępne są tam bowiem transmisje czołowych lig Europy oraz rozgrywek pucharowych, więc z pewnością nie będziesz cierpiał na brak emocji. Streamy w STS TV będziesz mógł włączyć dosłownie wszędzie, więc jeśli cenisz sobie mobilność i duży wybór meczów, to skorzystaj z transmisji od STS.

Obrazek w tle: fot. LiveMedia/SIPA USA/PressFocus

FAQ

🎯 Gdzie znajdę transmisję meczu Torino - Monza?

Mecz Torino z Monzą obejrzysz na żywo w STS TV.

🎯 Kiedy odbędzie się mecz Torino - Monza?

Pojedynek ten zostanie rozegrany 7 maja 2023 o 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze