Torino – Leece: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.02.2024

Duvan Zapata, Marin Pongracic

Gdzie oglądać mecz Torino – Leece? Jednym z dwóch piątkowych meczów w Serie A będzie rywalizacja Torino z Lecce. Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego starcia, przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, gdzie dostępna będzie jego transmisja TV oraz stream online.

Torino – Leece, transmisja na żywo w TV

Mecz Torino z Lecce rozegrany zostanie 16 lutego 2024 o godzinie 19:00 na Stadio Olimpico di Grande Torino. Gospodarze, którzy znajdują się dokładnie w połowie stawki, ostatnio są w bardzo dobrej formie i notują serię meczów bez porażki. Lecce natomiast aktualnie notuje regres i punktuje bardzo rzadko, zbliżając się do strefy spadkowej. Jak potoczy się ten pojedynek? Jeśli chcesz go obejrzeć, transmisję TV znajdziesz w Eleven Sports 1. Sprawdź też, gdzie oglądać Serie A w internecie.

Torino – Leece: transmisja i stream online za darmo

Mecz ten możesz prześledzić w Fortuna TV. U tego bukmachera masz możliwość śledzenia starć ligi włoskiej i nie tylko. Co trzeba zrobić, by móc korzystać ze streamów w Fortunie?Oto warunki:

  1. Jeśli nie masz konta, załóż je z linku https://www.zagranie.com/goto/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Obstaw minimum jeden kupon w ciągu 7 dni
  4. Utrzymuj dodatnie saldo
  5. Ciesz się możliwością śledzenia streamów w Fortunie
  6. Miłego oglądania!

Gdzie oglądać Torino – Leece?

Torino – Lecce obejrzysz w Fortunie, gdzie oprócz ligi włoskiej możesz śledzić także pojedynki z innych ciekawych rozgrywek ligowych i pucharowych, jak również innych dyscyplin sportu. Dzięki takiej możliwości będziesz mógł śledzić na bieżąco obstawiane przez siebie wydarzenia na ekranie swojego urządzenia przenośnego. Zachęcam ponadto do skorzystania z zakładów bez ryzyka do 100 PLN, który czeka na Ciebie przy rejestracji z naszym kodem. Zagraj trzy pierwsze kupony, a jeśli okażą się one nietrafione, otrzymasz zwrot. W przypadku każdego z kuponów maksymalna możliwa kwota to 100 PLN. Zwrot możesz od razu wypłacić!

Obrazek w tle: fot. Giovanni Evangelista/LaPresse/SIPA USA/PressFocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze