Tomasz Sarara – Jay Silva gdzie oglądać? PPV, transmisja na żywo w TV i online

Sarara - Jay Silva gdzie oglądać

Gdzie oglądać Tomasz Sarara – Jay Silva? Podczas najbliższej, premierowego gali Clout MMA 1 czeka nas mnóstwo interesujących pojedynków. Jednym z najlepszych pod względem sportowym będzie potyczka pomiędzy profesjonalistami związanymi z kickboxingiem oraz MMA. Faworytem bukmacherów jest Polak, ale potwierdzi to w oktagonie? Jeśli chciałbyś zobaczyć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Tomasz Sarara – Jay Silva, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Zakład bez ryzyka na CLOUT MMA do 600 PLN!
Fortuna
KOD: ZAGRANIE
Czytaj recenzję Recenzja ODBIERZ

Chcesz obstawiać galę Clout MMA? Oto instrukcja, jak to zrobić 👇

  1. Załóż konto wykorzystując specjalny kod promocyjny ZAGRANIE 
  2. Wpłać 100 zł
  3. Obstaw swój pierwszy kupon na CLOUT MMA. Liczba zdarzeń oraz wysokość kursów są dowolne
  4. Jeśli trafisz, to cała kasa Twoja.
  5. Jeśli nie, to dostaniesz zwrot w gotówce!

clout mma baner fortuna

Tomasz Sarara – Jay Silva, gdzie oglądać?

Nadchodzący pojedynek pomiędzy Sararą a Silvą zapowiada się niezwykle interesująco. I choć kursy bukmacherskie jasno wskazują, że to Polak powinien wyjść zwycięsko, to nie można wręcz skreślać Brazylijczyka. W końcu ma on za sobą występy dla takich federacji, jak Bellator, UFC czy KSW. Tak naprawdę należy spodziewać się wyrównanej i długiej potyczki. W tym miejscu warto również wspomnieć o typach na Tomasz Sarara – Jay Silva. Jeśli chciałbyś je poznać, to są one dostępne oczywiście na naszej stronie internetowej. A gdzie oglądać Sarara – Silva?

Tomasz Sarara – Jay Silva, transmisja w TV

Tak naprawdę, to nie powinno to nikogo dziwić, że starcie Sarara – Silva nie będzie pokazywane w TV. Współcześnie wręcz nie zdarza się, aby gale freakfightowe były pokazywane w otwartych kanałów sportowych, a jedyną opcją jest PPV, czyli opłata za konkretne wydarzenie. Jeśli chciałbyś dodatkowo obstawić zakłady na Clout MMA 1, ale nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera posiadającego ofertę na tę galę, to warto podczas rejestracji konta wpisać kod promocyjny Fortuna, dzięki czemu otrzymasz dostęp do interesującej oferty powitalnej!

Zagranie FB

Tomasz Sarara – Jay Silva, transmisja za darmo

Oczywiste więc, że walka Tomasz Sarara – Jay Silva nie będzie dostępna za darmo, ani w telewizji, ani w internecie. Możliwość oglądania dostają jedynie Ci, którzy wykupią wybrany przez siebie pakiet na stronie internetowej federacji. Tylko wtedy będziesz mógł śledzić ten pojedynek, ale także wszystkie inne, 11 potyczek sobotniej gali Clout MMA 1.

Tomasz Sarara – Jay Silva, stream online

W tym miejscu warto więc przytoczyć jak obejrzeć stream online z walki Sarara – Silva, ale też całej gali. Chodzi więc o wykupienie dostępu w pay-per-view za pośrednictwem witryny federacji Clout MMA 1. Mianowicie wystarczy zarejestrować się bądź zalogować na koncie użytkownika. Następnie pozostaje wybór jednego z dwóch wspomnianych już pakietów w cenie 34.99 PLN lub 39.99 PLN i po opłaceniu będziesz mógł śledzić walkę Sarary z Silvą, a także i inne walki wchodzące w skład tej gali.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze