Tomasz Olejnik – Czarny Polak: typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Tomasz Olejnik - Czarny Polak: typy,

Typy na Tomasz Olejnik – Czarny Polak, Prime Show MMA 5. Już w ten sobotni wieczór odbędzie się kolejna gala Prime Show MMA, a my liczymy tutaj na świetne show. W oktagonie zmierzą się ze sobą m.in. Olejnik i Czarny Polak, czyli dwie osoby, które nie darzą się sympatią. Który z nich będzie górą?

Prime MMA 5 kod promocyjny

Tomasz Olejnik – Czarny Polak, typy i przewidywania

Przed wyborem najciekawszych typów w starciu między Olejnikiem a Polakiem, powiedzmy sobie co nieco o obu postaciach. To zestawienie doskonale pasuje do kategorii freak-fightów, ponieważ obaj panowie kompletnie nie mają pojęcia o sztukach walki, a są znani ze swojej kontrowersyjnej działalności. Na tym w zasadzie mógłbym poprzestać ich opisywanie, ponieważ na więcej nie zasługują.

Faworytem bukmacherów jest Ronaldo Miranda, zwany również Czarnym Polakiem, ale czy to się przełoży na samą walkę pomiędzy nimi? Śmiem wątpić, gdyż generalnie rzecz biorąc nie są oni najlepsi. Do poziomu FAME czy nawet wcześniej High League zdecydowanie nie dojeżdżają. Trzeba to mieć na uwadze, gdy będzie się typować ich starcie. Szczególnie że przecież kursy tutaj nie są aż tak atrakcyjne, jak mogłoby się wydawać.

Koniec w 1. rundzie - TAK
Kurs: 1.65
Zagraj!

Tomasz Olejnik – Czarny Polak, kursy bukmacherskie

Jak już zaznaczyłem, w zakładach od Fortuny, gdzie mamy kod promocyjny, Czarny Polak jest faworytem nadchodzącego starcia. To nie powinno dziwić, ponieważ jego kondycja fizyczna jest lepsza, w przeszłości wykazywał większą formę i jest elastyczniejszy swojego przeciwnika. Wyraźnie widać, że Czarny Polak jest bardziej skoncentrowany na zwycięstwie w tym pojedynku, podczas gdy Olejnik prawdopodobnie skupia się głównie na zarobkach. Jeżeli planujesz postawić zakład na wynik walki Olejnik – Polak, możesz to zrobić według podanych wyżej kursów w Fortunie.

Tomasz Olejnik – Czarny Polak kto wygra walkę?

Jak już wcześniej zauważyłem, kiedy mówiłem o możliwościach i umiejętnościach (lub raczej ich braku) w przypadku Olejnika, odpowiedź na pytanie: kto wygra, jest oczywista – naszym zdaniem będzie to Czarny Polak i to bez większych problemów. Wykazywał on większą pewność siebie podczas konferencji i spotkań twarzą w twarz. Co więcej, w ostatnim czasie zdecydowanie wziął się za siebie, czego właśnie nie możemy powiedzieć o Olejniku. Kursy bukmacherskie także są mocno na korzyść Czarnego Polaka, chociaż zdecydowanie nie można powiedzieć, żeby były atrakcyjne.

Czarny Polak wygra
Kurs: 1.17
Zagraj!

Typy na Tomasz Olejnik – Czarny Polak

Zanim przedstawię moje ostateczne typy na walkę Olejnika z Polakiem oraz pokażę mój kupon, polecam rzut oka na wszystkie nasze typy na Prime Show MMA! Wróciwszy jednak do tego pojedynku, uważam, że istnieje duże prawdopodobieństwo zakończenia walki już w pierwszej rundzie. Olejnik nie potrafi wyprowadzić mocnego ciosu, który znokautowałby Polaka, a uważam, że ten drugi nie dopuści do swojej porażki i przedłużania walki. Przewiduję, że Czarny Polak zaatakuje od pierwszego dzwonka i walka zakończy się ekspresowo.

Koniec w 1. rundzie - TAK
Kurs: 1.65
Zagraj!

fot. Pressfocus

FAQ

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze