Już w ten weekend mamy dla Was coś specjalnego. Oferta „Tniemy Ryzyko” gwarantuje graczom zwrot stawki postawionego zakładu w forBET! Aby skorzystać z promocji, wystarczy zagrać kuponem z minimum trzema wydarzeniami, za 99 zł lub 199 zł. Najnowsza propozycja od forBET skierowana jest zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Już teraz dowiedz się o szczegółach oferty i dołącz do gry!

 

Oferta dla wielkich fanów piłkarskich emocji

Specjalna promocja dla każdego miłośnika wydarzeń piłkarskich dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera forBET. Co należy zrobić, aby przystąpić do gry? W pierwszej kolejności założyć konto bukmacherskie na stronie tego operatora. Warto pamiętać, że nasz forBET kod promocyjny umożliwia zdobycie wyższego bonusu na start! Konieczne by stawka kuponu kwalifikującego się do promocji wynosiła dokładnie 99 zł lub 199 zł. Wydarzenia objęte promocją to zdarzenia przedmeczowe i na żywo, minimum 3 wydarzenia na kuponie, pochodzące z oferty piłki nożnej:

  • Premier League
  • Championship
  • Ligue 1
  • Serie A

Ponadto kurs minimalny pojedynczego zdarzenia na kuponie typu AKO musi wynosić minimum 1.30, a zwrot stawki zostanie przyznany wyłącznie od pierwszego zagranego kuponu. Pamiętajcie, że bonus w wysokości stawki zostanie wypłacony tylko, jeśli na postawionym przez Was kuponie, przegrane okaże się jedno zdarzenie. Za to bonus o wartości połowy wpłaconej stawki otrzymacie tylko w przypadku dwóch przegranych zdarzeń.

Przedstawiona przez nas oferta promocyjna obowiązuje od 10.01.2020 r. od godziny 9:00 i trwa do 12.01.2020 r. do godziny 23:59.